Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Kur kreitis dėl valymo įrenginio kompensacijos?. kokių dokumentų reikia? Gal galima sužinoti tel nr? konsultacijai?

  Visą informaciją apie individualių nuotekų valymo įrenginių statybos išlaidų kompensavimą galima rasti Panevėžio rajono savivaldybės interneto svetainėje https://www.panrs.lt/kvietimas-teikti-prasymus-del-individualiu-nuoteku-valymo-irenginiu-statybos-islaidu-dalinio-kompensavimo/ Konsultuotis galima paskambinus į Statybos ir infrastruktūros skyrių tel. 869856868 arba 869810492.


  Ar planuojate asfaltuoti Naruševičiaus g., kad aplinkkelį būtų galima pasiekti iš miesto be žvyrkelio?

  Visa Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje esanti K. Naruševičiaus gatvės dalis yra išasfaltuota. Likusi gatvės dalis su žvyro danga yra Panevėžio mieste, todėl dėl jos asfaltavimo reikėtų kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybę.


  Sveiki, besikuriančiame naujame kvartale Ūtos kaime pažiūrėjus jūsų melioracijos žemėlapi matau jog ten rekonstruotas drenažas. Tačiau sklypai apsemti, tuo pačiu ir kelias apsemtas, nepravažiuojamas. Noriu paklausti, kur kreiptis dėl drenažo priežiūros ir kas jį turėtų aptarnauti, nors retkarčiais patikrinti ar jie atlieka savo funkciją.

  Prašome prašymą, nurodant savo kontaktus, siųsti Panevėžio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjai el. paštu: zita.bakaniene@panrs.lt.

  Reikėtų nurodyti problematiško sklypo valdymo teisę, pageidautina pridėti sklypo planą ir pažymėti problemos vietą.


  Norėjau pasiteirauti, kokia galimybė padovanoti, priduoti kelią Panevėžio rajono savivaldybės žiniai. Kokie reikalingi dokumentai ir nuo ko pradėti, kai yra apie 34 kelio bendrasavininkiai? Prašau nurodykite valstybės tarnautojus, kurie suteiktų išsamią ir aktualią informaciją. Adresas Jums tikriausiai žinomas Paežerio I kaimas, Panevėžio rajonas.

  Panevėžio rajono savivaldybės nuosavybėn perimami vietinės reikšmės keliai ir gatvės su priklausiniais (šaligatviais, gatvių apšvietimo, lietaus nuotekų tinklais, pralaidomis ir kt.) ar be jų (toliau – infrastruktūros objektas) įrengti ir įregistruoti Nekilnojamojo turto registre, kai jų baigtumas yra 100 proc., su jų naudojimui pagal paskirtį priskirtu (reikalingu) žemės sklypu.

  Fizinis ar juridinis asmuo (jo įgaliotas atstovas) prašymą perduoti Savivaldybės nuosavybėn jam nuosavybės teise priklausančius infrastruktūros objektus pateikia Savivaldybės administracijos direktoriui. Prašyme nurodoma:

  1. infrastruktūros objekto duomenys (vieta, įrengimo data, techninės charakteristikos, unikalus numeris);
  2. siūlomo objekto vertė pagal perdavimo metu galiojančią vidutinę rinkos vertę, įrašytą Nekilnojamojo turto registro išraše;
  3. bendra informacija apie savininką (fizinio asmens vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, kontaktiniai duomenys; juridinio asmens pavadinimas, kodas, buveinė, kontaktiniai duomenys);
  4. kita, savininko (jo įgalioto atstovo) nuomone, svarbi informacija;
  5. prašymo surašymo data, pridedamų dokumentų sąrašas.

  Su prašymu savininkas (jo įgaliotas atstovas) pateikia šiuos dokumentus:

  1. Nekilnojamojo turto registro išrašą apie infrastruktūros objekto ir žemės sklypo teisinę registraciją;
  2. perduodamo turto kadastrinių matavimų bylos kopiją;
  3. juridinio asmens registracijos pažymėjimo ir įstatų (išskyrus atvejus, kai savininkas yra fizinis asmuo) kopijas;
  4. įgaliojimą, patvirtinantį atstovo teises, jeigu prašymą pateikia savininko įgaliotas atstovas;

  Sprendimą dėl infrastruktūros objektų perėmimo Savivaldybės nuosavybėn priima Savivaldybės taryba.


  Siūlau svarstyti klausimą dėl dviračių tako statybos kelio ruože Trakiškis – Panevėžys, nes dviračių transporto eismas šia kriptimi yra intencyvus. Taip pat dėl vingiuoto ir siauro kelio dviratininkams ši kelio atkarpa yra nesaugi, o daugumą dviračių eismo dalyvių sudaro jauni žmonės ir paugliai.

  Kelias nuo Trakiškio k. iki Panevėžio m. yra valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 3006 Panevėžys–Pavašuokiai–Subačius atkarpa. Valstybinės reikšmės kelių tiesimo, taisymo, priežiūros ir saugaus eismo užtikrinimo priemonių įrengimo darbų užsakovo funkcijas vykdo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija, todėl su pasiūlymais dėl eismo sąlygų gerinimo tokiuose keliuose reikia kreiptis į šią instituciją.


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54