Verslo įmonių apdovanojimai

  • Nominacijos „Panevėžio rajono įmonė – sėkmingiausia verslo debiutantė“ laimėtoja – UAB  „Margučiai“  (direktorė Daiva Baltušienė).

  • Nominacijos „Dosniausia Panevėžio rajono įmonė rėmėja“ laimėtoja – uždaroji akcinė bendrovė „Pas Katiną“ (direktorius Jonas Katinas).

  • Nominacijos „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ laimėtoja – UAB „Raguvos baldai“ ir ko (direktorius Robertas Vaitkevičius).

  • Nominacijos „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ laimėtoja – „Radviliškių kaimo kepykla“, UAB (direktorė  Audronė Kisielienė).
  • Nominacijos „Už metų indėlį į Panevėžio rajono biudžetą“ laimėtoja – A. Povilausko įmonė „Kadex“ (direktorius Algis Povilauskas).
  • Nominacijos „Jauna ir versli Panevėžio rajono įmonė“ laimėtoja – UAB TimberTrade (direktorius Saulius Antanaitis).
  • Nominacijos „Daugiausia darbo vietų įsteigusi įmonė“ laimėtoja – UAB „Dominari“ (vykdantysis direktorius  Andrius Buraitis).

  • Nominacijos „Liaudies tradicijų puoselėtoja“ nugalėtoja – MB Naminė duonelė

  • Nominacijos „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ nugalėtoja – VšĮ „Bistrampolio dvaras“

  • Nominacijos „Už eksporto plėtrą“ nugalėtoja – UAB „Mototecha“

  • Nominacijos „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ laimėtoja – UAB „BALTGINA“  (direktorius Faustas Keršys).

  • Nominacijos „Inovatyvūs verslo sprendimai“  laimėtoja – UAB „Dominari“  ( direktorius Ruslanas Mikolaitis).

  • Nominacijos „Socialiai atsakinga įmonė“ laimėtoja – UAB „Raguvos baldai“ ir ko (vykdomoji direktorė Ramutė Elinskienė).

  • Nominacijos „Liaudies tradicijų puoselėtoja“ laimėtoja – UAB „Linoteka“  (direktorė Loreta Jakutienė).

  • Nominacija „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ – uždaroji akcinė bendrovė „Agrolitpa“ (generalinis direktorius Virginijus Kliučininkas).
  • Nominacija „Už ilgalaikę ir sėkmingą verslo plėtrą“ – UAB „Langemė“ (direktorius Gintaras Bužinskas).
  • Nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“ – UAB „Čevaita“ (direktorius Česlovas Kalunda).

  • Nominacija „Už ilgalaikę ir sėkmingą verslo plėtrą“  – uždaroji akcinė bendrovė „Baldlitas“ (direktorius Antanas Klokmanas).
  • Nominacija „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ – UAB „Siramis“ (direktorius Raimundas Jašinskas).
  • Nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“ – UAB „Erteka“ (laikinai einantis direktoriaus pareigas Tomas Červonenko).

  • Nominaciją „Už investiciją į žmonių gerovę“  – R. Gasiūno autoserviso įmonė (direktorius Rimantas Gasiūnas).
  • Nominacija „Už aktyvias pastangas plėtojant verslą“ – UAB „Vitaka ir Ko“ (direktorius Arvydas Krikščiūnas).
  • Nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“ – „IF CONSEPT“ UAB (direktorius Audrius Zigmantavičius).

  • Nominacija „Už verslo tradicijų puoselėjimą“ – UAB „Aukštaitijos bravorai“ (komercijos vadovė Aušrinė Katinienė).
  • Nominacija „Už sėkmingą verslumo iniciatyvą“ – UAB „Auresa“ (generalinis direktorius Marius Goštautas).
  • Nominacija „Už sėkmingą verslo startą Panevėžio rajone“ – UAB „Šilų ūkis“ (generalinė direktorė Reda Siaurusaitienė).

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021-02-01 22:32