Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Sveiki, noriu paklausti, kur reikia kreiptis ir kas turi atlikti tokią paslaugą kaip gatvės pavadinimo užrašymas. Nes mes gyvenam Spaustuvės gatvėje,kuri yra Staniūnuose,bet prasideda Panevėžyje ir yra dar toje pačioje gatvėje keli namai Vaivorykštės gatvės pavadinimu tas labai klaidina ieškančius adreso

  Pagal pateiktą klausimą galiu atsakyti, kad dėl gatvės pavadinimo lentelės įrengimo Staniūnų kaimo teritorijoje reiktų kreiptis į Velžio seniūnijos seniūną. Papildomai noriu informuoti, kad Staniūnų kaime nebuvo ir nėra Adresų registre įregistruotų Vaivorykštės gatvės adresų. Vaivorykštės gatvė 2007-03-22 Tarybos sprendimu T-61 buvo pakeista į Spaustuvės.


  Domina procedūrą gauti kompensaciją už valimo įrengimo įsirengima kaimo vietovėje

  Kompensacijų už individualių nuotekų valyklų įrengimą skyrimo procedūra yra aprašyta Panevėžio rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 8 d. sprendimu Nr. T-102 patvirtintame Panevėžio rajono savivaldybės individualių nuotekų valymo įrenginių statybos išlaidų dalinio kompensavimo tvarkos apraše https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f74fd05098f311eb9fecb5ecd3bd711c


  Ar įmanoma pasikeisti pavardę? Man 19 m. Ar reikia kokių sutikimų ar ne?

  Vardo ir (ar) pavardės keitimo pagrindus ir tvarką apsprendžia LR Teisingumo ministro 2016-12-28 įsakymas Nr.1R-334 ,,Dėl asmens vardo ir pavardės keitimo taisyklių patvirtinimo“. Lietuvos Respublikos piliečiai gali pateikti prašymą pakeisti vardą ir (ar) pavardę Civilinės metrikacijos įstaigoje tiesiogiai arba per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje (MGVDIS) https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt.  


  Kaip gauti leidimą dėl eglės nupjovimo sodų bendrijoje? Eglės šakos pradėjusios ruduoti, yra netoli laidų ir namelio.

  Jei medis auga privačioje mėgėjų sodo žemėje, ne sodininkų bendrijų bendrojo naudojimo žemės sklype, ne riboje su tuo sklypu, ne vandens telkinio apsauginėje juostoje, ne kurorto zonoje – leidimas nereikalingas.


  Kur turėtume kreiptis, kad būtų pakeistas išvykimo grafikas iš Panevėžio autobusų stoties kryptimi Panevėžys-Daukniūnai?

  Pageidavimus dėl eismo tvarkaraščių pakeitimų turite siųsti Panevėžio rajono savivaldybės administracijai paštu Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys arba el. paštu: savivaldybe@panrs.lt.


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54