Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Sveiki, norėtume sužinoti,kodėl kelias Bernatonys-Pušalotas valomas ir barstomas tik iki Gailiūnų gyvenvietės.Rajono riba juk baigiasi už Medikonių gyvenvietės?Mums labai aktualu,nes kiekvieną rytą šiuo keliu vykstame į darbą.Ar taip bus visą žiemą?O gal yra kažkokie normatyvai,kad keletas kilometrų iki rajono ribos nevaloma?

  Klausime įvardintas kelias Nr. 3005 Panevėžys–Skaistgiriai–Pušalotas yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias. Kelio valymo nuo sniego, barstymo ir kitus priežiūros žiemą darbus tokiuose Panevėžio rajono keliuose vykdo VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Kaip mus informavo šios įmonės atstovas, iki Naujų metų ruožas nuo Gailiūnų k. iki Medikonių k. galėjo būti nebarstytas, tačiau po Naujų metų minėtame kelyje priežiūros darbai vykdomi iki rajono ribos. Taip yra todėl, kad iki 2016-12-31, vadovaujantis galiojančiais normatyvais, buvo barstomi tik tie keliai ar jų ruožai, kuriuose automobilių transporto eismo intensyvumas yra didesnis kaip 1000 automobilių per parą. Nuo 2017-01-01 pasikeitus teisės aktų reikalavimams barstomi ir tokios kategorijos rajoniniai keliai, kuriuose eismo intensyvumas yra didesnis kaip 500 automobilių per parą. Daugiau informacijos apie valstybinės reikšmės kelių priežiūrą šią žiemą galite rasti Lietuvos automobilių kelių direkcijos interneto svetainėje http://www.lakd.lt/files/naujienos/ziema2016.pdf


  Laba diena, Nuosavo namo sklype auga eglės, skersmuo prie žemės iki 20cm. Ar reikalingas leidimas keletos tokių eglių nukirtimui?

  Pateiktos informacijos nepakanka atsakymui pateikti. Reikalinga žinoti sklypo paskirtį ir vietą (ant vandens telkinio kranto  ir pan.).


  Sveiki. 2020 04 17 sūnui suėjo 18 metų. Jis mokosi profesinėje mokykloje. Kiek žinau jam dar priklauso vaiko pinigai. Ar reikia pildyti naują prašymą. Ir kas turi tą prašymą pildyti: aš (mama), ar jis pats? Kur tą padaryti.. Gyvename Panevėžio rajone.

  Jei Jūsų sūnus mokosi profesijos kartu su bendrojo lavinimo programa tuomet išmoka vaikui jam priklauso. Reikia pateikti naują prašymą yra galimybė rinktis ar išmoka bus pervedama į tėvų ar vaiko vardu atidarytą sąskaitą. Prie prašymo reikia pridėti mokymo įstaigos pažymą kurioje matytųsi pagal kokią programą jis mokosi.


  Sveiki. Turi nuosavą namą Maženių kaime, Gluosnių g. Kelias toje gstvėje aafalyuotas, bet iki mūsų kiemo asfalto nėra. Žinau, kad su kūdikiu ar mažamečiu vaiku galima rašyti prašymą, kad būtu iki mūsų kiemo ištiestas asfaltas. Tik nežinau kur kreiptis. Ir kokio pobūdžio turėtu būti prašymas. Iki kiemo apie 500 m. Nes judėjimas per dieną tikrai didelis. Ir būti kieme su vaikais neįmanoma. Važiuoja ir sunkvežimiai ir lengvieji auyomobiliai. O dar darbinė sunkioji technika.

  Prašymus dėl savivaldybei priklausančių vietinės reikšmės viešųjų kelių ar gatvių asfaltavimo gyventojai gali teikti Panevėžio rajono savivaldybės administracijai raštu, išsiusdami juos įprastiniu būdu paštu arba elektroniniu paštu. Prašyme turi būti konkrečiai nurodytas pageidaujamo asfaltuoti kelio (gatvės) ruožas tam, kad galima būtų vertinti jo svarbą vietos bendruomenei, eismo intensyvumą ir kitas aplinkybes. Pažymėtina, kad neasfaltuojami ir neremontuojami privažiavimai į privačias valdas ar kiti vidaus keliams priskiriami vietinės reikšmės keliai. Gyventojų, auginančių mažamečius vaikus, prašymams prioritetas nenustatomas.


  Sveiki esame jauna seima su mazameciu vaiku norejau pasiteirauti del subsidijos pirmajam bustui isigyti, ar imanoma gauti subsidija siuo metu arba kur ieskoti tiksliai kontaktu del konsultacijos

  Informaciją apie subsidijas pirmajam būstui įsigyti galite rasti Panevėžio rajono savivaldybės internetiniame puslapyje adresu: https://www.panrs.lt/ekonomika/

  Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu į Liną Gaidytę.

  Pagarbiai
  Lina Gaidytė
  Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
  Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus
  vyriausioji specialistė
  Tel.: (8 45) 58 29 56
  Elektroninis paštas (vardas ir pavardė rašomi nenaudojant lietuviškų simbolių ir didžiųjų raidžių): vardas.pavarde@panrs.lt.


  Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-18 00:43