Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Sveiki, ar šį mėnesi vėluos vaiko pinigai, nes dažniausiai būdavo 10 d.

  Išmoka vaikui mokama kiekvieną mėnesį nuo 10 iki 25 d.


  Mane domina Karsakiškio gatvių apšvietimo klausimas. Kodėl Lėvens gatvėje kiekviena diena mirkčioja lempos? kodėl aplamai gyvenvietė nėra pilnai apšviesta, juk Karsakiškyje yra gyvenančių ir mažamečių vaikų kurie grįžta į namus autobusu po burelių o puse kaimo apšvietimo stulpų neveikia. Dar vienas klausimas, kodėl mūsų gyvenvietėje žiema yra kasami pėsčiųjų takeliai tik nuo seniūnijos iki parduotuvės. Kaip vaikams gyvenantiems Beržynės gatvėje nueiti iki autobusų stotelės neinant slidžia važiuojamąja kelio vieta?

  Jeigu tamsiuoju paros metu Lėvens gatvėje mirkčioja gatvę apšviečiantys šviestuvai, apie konkretaus šviestuvo gedimą informuokite gatvių apšvietimą administruojančią įmonę VšĮ ,,Velžio komunalinis ūkis“, tel. 8 601 74000 arba el. p. info@velziokomunalinis.lt., arba praneškite Karsakiškio seniūnijos darbuotojams, kurie apie konkretų gedimą informuos administratorių. Taip pat, prašome informuoti VšĮ „Velžio komunalinis ūkis“ arba Karsakiškio seniūniją, jei ir kitose gatvėse sumontuotuose šviestuvuose pastebite gedimus.

  Karsakiškio kaime nėra pėsčiųjų takų, yra tik vienas pėsčiųjų takas pagal valstybinės reikšmės kelią „Daugpilis-Panevėžys“ (Lėvens gatvė), kurį administruoja VĮ ,, Lietuvos automobilių kelių direkcija“. Ji ir privalo remontuoti, prižiūrėti, valyti minėtą pėsčiųjų taką ir apšienauti jo pakraščius. Seniūnija (su vietinio verslininko pagalba) pagal galimybes savo kaimo gyventojų patogumui sniegą nuvalo nuo viso pėsčiųjų tako nutiesto pagal Lėvens gatvę , t. y. nuo tilto per Lėvens upę iki kavinės „Svetainė“. Esant dideliam snigiui, visos Karsakiškio k. esančios gatvės valomos greideriu.

  Prašome visais rūpimais klausimais ar iškilus problemoms kreiptis į Karsakiškio seniūniją, tel. 8 45 552775, 8 45 552747, 8 687 11586. Taip klausimai bus sprendžiami operatyviau.


  Kelintą dieną pervedami vaiko pinigai?

  Išmoka vaikui mokama kiekvieną mėnesį nuo 10 iki 25 d.


  Kur rasti siuksliu isvezimo grafikus. Kurie buvo zadami nuo lapkricio 21d.

  Grafikus galima rasti Panevėžio savivaldybės tinklapyje aplinkosaugos skiltyje (Meniu>Veiklos sritys>Aplinkosauga).


  Ar išėjus po 12 klasių mokytis į kolegiją dar priklauso gauti 70 eurų?

  Jums išmoka nepriklauso. Išmoka vaikams mokama kol mokinys mokosi pagal bendrojo lavinimo programą.

  Išmokų vaikams įstatymo 6 str. nurodo:
  Kiekvienam…  vyresniam kaip 18 metų asmeniui, jeigu jie mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, iki baigs bendrojo ugdymo programą), bet ne ilgiau, iki jiems sukaks 21 metai, skiriama ir mokama 1,75 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoka per mėnesį.


  Noriu paklausti del Žirgyno g. Staniunuose kodėl taip neprižūrima?

  Už rajono savivaldybės gatvių su žvyro danga priežiūra atsakingos seniūnijos. Pasak Velžio seniūno, paskutinį kartą Staniūnų k. Žirgyno gatvė buvo greideriuota šių metų rugsėjo 28 dieną, o iš viso gatvė šiais metais greideriuota 7 kartus. Šiuo metu užsakytas gatvės dangos išdaužų remontas skalda. Darbai turi būti atlikti artimiausiu metu.


  Norėjau paklausti ar galima į soc. paramos skyrių užeiti be galimybių paso. Jei ne, tai kokiu būdu užpildyti prašymą dėl paramos.

  Parašymą dėl paramos galite užpildyti spis.lt portale, seniūnijoje arba atvykus į socialinės paramos skyrių. Jeigu neturite galimybių paso, į laukiamąjį bus pakviestas išmokų specialistas.


  Ar bus žadama asfaltuoti kelią Ramygala-Pašiliai II?

  Jei turite omenyje per Gudelių I k. einantį valstybinės reikšmės kelią Nr. 3025 Ramygala-Pašiliai, tai dėl jo asfaltavimo reikėtų teirautis kelią valdančioje VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijoje. Jei klausiate apie Panevėžio rajono savivaldybės valdomą vietinės reikšmės kelią iš Ramygalos į Pašilių II k., einantį per Aukštadvario k. ir sutampantį su šio kaimo Karjero gatve, tai artimiausiu metu jo asfaltavimas nenumatomas.


  Per karantinus labai sumažėjo autobusų kursavimas į Krekenavą. Iš Krekenavos neliko autobusų į Kauną (!), Marijampolę… Ar galima tikėtis šių maršrutų atnaujinimo?

  Panevėžio rajono savivaldybės administracija organizuoja ir koordinuoja vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutus. Rašte minimi maršrutai nėra vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutai. Šiuos maršrutus organizuoja ir koordinuoja Lietuvos Respublikos saugos administracija (konsultacijos teikiamos telefonu +370 5 278 5601 ir el. paštu konsultavimas@ltsa.lrv.lt).


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-13 15:27