Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šiemet šventėme kitaip – daugelį veiklų perkėlėme į virtualią erdvę.

Kovo 11 dieną Miežiškių kultūros centro, Nevėžio ir Trakiškio padalinių feisbuko paskyrų lankytojus filmuke „Mūsų Nepriklausomybės diena“ sveikino, savo mintimis apie laisvę dalijosi čia gyvenantys ir į užsienį išvykę kraštiečiai, grupė „Pilnatis“ dovanojo nuostabią dainą.

Nevėžio padalinys pasidalijo smagiu virtualiu sveikinimu „Už Lietuvą !“ Jame folkloro ansamblio „Radasta“  ir mėgėjų teatro „Plepys“ dalyviai kartu su Miežiškių kultūros centro vadove Birute Titiene visus sveikino su švente.

Per vaizdo konferencijų ir pokalbių platformą „Zoom“ vaikai, lankantys NVŠ programą „Garsų ir spalvų mozaika“ (vadovė Jolanta Karaliūnienė) bei visi norintieji turėjo progą kartu su daugkartine tarptautinių šokių festivalių, kuriuose dalyvavo su šokių studijos grupėmis „Tumbao“ ir „Cuban Energy“, nugalėtoja ir prizininke Jovile Imbrasaite dalyvauti linksmoje sportą ir šokį derinančioje zumbos treniruotėje, skirtoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Miežiškių kultūros centro ir Nevėžio bei Trakiškio padalinių šventei parengtus virtualius sveikinimus galima peržiūrėti įstaigų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“ ir Miežiškių kultūros centro interneto svetainėje.


 Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio vadovė  Jolanta Karaliūnienė

 

image_print