Panevėžio r. Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“  nuotoliniu būdu 2022 m. kovo 31 d. įvyko priešmokyklinio amžiaus vaikų, lankančių logopedines pratybas, viktorina „Sukam sukam galveles“.

Viktroiną organizavo Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Jovita Niauronienė, logopedė Rasa Belazarienė ir Panevėžio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Viktorinos tikslas ugdyti komunikavimą, aktyvinti mąstymą, komandinio darbo įgūdžius. Užduotys skirtos plėsti ir turtinti žodyną,  garsų ir raidžių skyrimo įtvirtinimui, sveikos gyvensenos žinių plėtimui, gyvūnijos pasaulio pažinimui ir skaičiavimui.

Renginį stebėjo ir pasveikinimo kalbą sakė Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ direktorė Daina Murauskienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inesa Vietienė.

Dalyvavo Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“, Velžio lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ Liūdynės sk., Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Piniavos mokyklos-darželio, Naujamiesčio lopšelio – darželio „Bitutė“, Pažagienių mokyklos-darželio, Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė“, Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus komandos ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinės „Peledžiukų“ grupės vaikai: Milita, Mantė, Nojus, Gediminas.  Kiekviena komanda turėjo paruošusi puikius prisistatymus.

Po užduočių atlikimo įvyko refleksija. Buvo aptartos užduotys, kurios buvo įdomiausios, sunkiausios, linksmiausios ar greičiausiai atliktos. Viktorinos dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą renginyje.

image_print