Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ nuotoliniu būdu 2021 m. gegužės 06 d. įvyko Panevėžio r. priešmokyklinio amžiaus vaikų, lankančių logopedines pratybas, konkursas „Sukam sukam galveles“.

Konkursą organizavo Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jovita Niauronienė, logopedė Rasa Belazarienė ir Panevėžio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Viktorinos tikslas ugdyti taisyklingą kalbą ir tartį, aktyvinti mąstymą, įtvirtinti komandinio darbo įgūdžius. Užduotys skirtos žodyno plėtimui ir turtinimui,  garsų ir raidžių skyrimo įtvirtinimui, sveikos gyvensenos žinių plėtimui, gyvūnijos pasaulio pažinimui ir skaičiavimui.

Renginį stebėjo ir dalyvius pasveikino Panevėžio r. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Alma Namavičienė ir  Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Baltrušaitienė.

Viktorinoje dalyvavo Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“, Velžio lopšelio-darželio „Šypsenėlė“, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Piniavos mokyklos-darželio, Naujamiesčio lopšelio – darželio „Bitutė“, Vadoklių pagrindinės mokyklos, Pažagienių mokyklos-darželio, Krekenavos lopšelio- darželio „Sigutė“, Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus komandos ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinių logopedines pratybas lankančių grupių vaikai. Kiekviena komanda turėjo paruošusi puikius prisistatymus.

Po užduočių atlikimo įvyko refleksija. Buvo aptartos užduotys, kurios buvo įdomiausios, sunkiausios, linksmiausios ar greičiausiai atliktos. Konkurso dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą renginyje.

 

image_print