Vasaros stovykla – geriausia dovana: naujos pažintys, kitoks savojo „aš“ pažinimas, iššūkiai ir išbandymai!

Bernatoniuose 2023 m. liepos 3-4 d. stovyklavo aktyvus, gausiai susirinkęs mūsų jaunimas. Stovykloje buvo sudarytos sąlygos plėtoti įvairias kompetencijas, tenkinant pažinimo, lavinimosi bei saviraiškos poreikius. Organizuotos įvairios edukacinės veiklos: pažintiniai žaidimai anglų kalbos žinių pagilinimui, sportinės veiklos, stalo teniso ir kitos varžybos. Panevėžio miesto ir rajono policijos bendruomenės pareigūnės supažindino jaunuolius su policininko profesija, atsakė į jaunimui kylančius klausimus.

Vyko orientacinis žygis, visi stovyklos dalyviai atliko jiems paskirtas užduotis ir smagias akimirkas kūrybiškai įamžino fotonuotraukose.

Baigiamosios stovyklos veiklos persikėlė į nuolat draugiškai priimančio Bernatonių kultūros centro patalpas. Visiems stovyklautojams buvo įteiktos draugystę stiprinančios dovanėlės. Labai džiaugiamės sparčiai augančiu, aktyviu ir labai išradingu mūsų jaunimu! Bendravimas ir bendradarbiavimas jaunuoliams suteikė ne tik žinių, bet ir visapusišką tobulėjimą.

Nuoširdžiai dėkojame stovyklos vadovėms Ingai Vilkei ir Skaidrai Kriukienei bei visiems pagalbininkams prisidėjusiems prie šios stovyklos organizavimo.

Finansavimą stovyklos organizavimui skyrė Panevėžio rajono savivaldybė iš Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo veiklų ir iniciatyvų skatinimo projektų rėmimo konkursui skirtų lėšų ir prisidėjo Bernatonių bendruomenė.


Bernatonių bendruomenės tarybos informacija.

Nuotraukos stovyklos organizatorių ir dalyvių.

image_print