Vasario 16-oji – kiekvienam lietuviui svarbi diena. Dembavos progimnazijos ketvirtokams šios dienos minėjimas ilgai išliks atmintyje. Juos, giedančius Lietuvos himną,  stebėjo daugelis  šalies mokyklų. O tai atsitiko todėl, kad ketvirtokai dalyvavo projekte „Didžiausia bendradarbiavimo pamoka Vasario 16-ajai paminėti“.

Diena prasidėjo bendra  nuotoline pamoka su Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniais ir mokytoja Neringa Kušliene. Kaip smagu buvo klausytis suvalkietiškos tarmės, kartu linksniuoti žodžius, stebėti kitos mokyklos bendraamžių  prisistatymą. O kaip nedrąsu patiems prisistatyti naujiesiems  draugams. Pamokos gale kartu  siuntėme „Žinutę Lietuvai“. Sutarėme, kad ši pamoka nebus  paskutinė. Vėliau dalyvavome  bendroje pamokoje su kitomis mokyklomis: klausėme  įvairių etnografinių regionų mokinių prisistatymų, išgirdome pasakojimų apie pasiruošimą šiai šventei.

Mokinius džiugino bendros veiklos, malonus bendradarbiavimas, puikiai praleistas laikas, kartu sukurti  darbai, skirti Lietuvai.


                                                                                                 Klasės vadovė Rita Rožėnienė

 

image_print