Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje buvo įgyvendinama kūrybinė iniciatyva „Laisvės inkilas“, skirta Vasario 16-ąjai paminėti. Bernatonių gyventojai buvo pakviesti pagaminti inkilus, juos dekoruoti tautiniais motyvais ir pristatyti į Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinį. Dėl tebegaliojančio karantino ir nepalankių orų kūrybinę iniciatyvą pratęsėme iki kovo 11 d. Mūsų iniciatyvos tikslas – sutelkti Bernatonių gyventojus bendram kūrybiniam darbui, pasiūlyti pramogą visai šeimai, ir svarbiausia – prisidėti prie Lietuvos paukščių gerovės. Atskridę sparnuočiai bus labai dėkingi.

Norime padėkoti tiems, kurie pirmieji atsiliepė į iniciatyvą. Ačiū Leonui Jurgaičiui už padarytus net du inkilus, jaunosioms dekoruotojoms Atėnei Kintaitei bei Vakarei Incaitei – už tautiškai dekoruotus inkilus. Padarytus ir padekoruotus inkilus planuojame sukelti į medžius iki balandžio 1 d.

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio darbuotojai Vasario 16-ąjai paminėti dsukūrė šventinį virtualų pasveikinimą „Stoviu aš parimus…“. Idėjos autorės – meno vadovė Virginija Trybienė ir padalinio vadovė Giedrė Rameikienė. Sceną papuošėme darbuotojų padarytomis gėlėmis, kurios pražydo vėliavos spalvomis – geltona, žalia, raudona. O pastato languose sužibo ryški trispalvė. Už sukurtą apšvietimą dėkojame Giedriui Rameikai. Šventėme mūsų valstybės gimtadienį visi atskirai namuose, bet vienu širdies plakimu!


Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio vadovė Giedrė Rameikienė

image_print