1

Vasario 16-oji Bernatoniuose

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje buvo įgyvendinama kūrybinė iniciatyva „Laisvės inkilas“, skirta Vasario 16-ąjai paminėti. Bernatonių gyventojai buvo pakviesti pagaminti inkilus, juos dekoruoti tautiniais motyvais ir pristatyti į Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinį. Dėl tebegaliojančio karantino ir nepalankių orų kūrybinę iniciatyvą pratęsėme iki kovo 11 d. Mūsų iniciatyvos tikslas – sutelkti Bernatonių gyventojus bendram kūrybiniam darbui, pasiūlyti pramogą visai šeimai, ir svarbiausia – prisidėti prie Lietuvos paukščių gerovės. Atskridę sparnuočiai bus labai dėkingi.

Norime padėkoti tiems, kurie pirmieji atsiliepė į iniciatyvą. Ačiū Leonui Jurgaičiui už padarytus net du inkilus, jaunosioms dekoruotojoms Atėnei Kintaitei bei Vakarei Incaitei – už tautiškai dekoruotus inkilus. Padarytus ir padekoruotus inkilus planuojame sukelti į medžius iki balandžio 1 d.

Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio darbuotojai Vasario 16-ąjai paminėti dsukūrė šventinį virtualų pasveikinimą „Stoviu aš parimus…“. Idėjos autorės – meno vadovė Virginija Trybienė ir padalinio vadovė Giedrė Rameikienė. Sceną papuošėme darbuotojų padarytomis gėlėmis, kurios pražydo vėliavos spalvomis – geltona, žalia, raudona. O pastato languose sužibo ryški trispalvė. Už sukurtą apšvietimą dėkojame Giedriui Rameikai. Šventėme mūsų valstybės gimtadienį visi atskirai namuose, bet vienu širdies plakimu!


Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinio vadovė Giedrė Rameikienė