Tarptautinę vaikų gynimo dieną Molainių kaimo bendruomenė ir Gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“ paminėjo tradicinėje šeimų šventėje. Į Molainius sugūžėjo gausus būrys vaikų, juos lydėjo tėveliai ir seneliai. Visi kartu pramogavo, sportavo, rungėsi krepšinio varžybose 3×3. Vaikai šėlo ant batuto, jodinėjo žirgu, pūtė muilo burbulus, varžėsi įvairiose estafetėse, saugaus eismo viktorinoje. Dalyvavusieji rungtyse buvo apdovanoti ir paskatinti prizais.

Mažuosius pradžiugino Pepės ilgakojinės apsilankymas ir žaidimai kartu, prie veidukų piešimo stalelio nutįso ilgiausia norinčiųjų tapti princesėmis, kačiukais, peliukais, drugeliais, vienaragiais ir kitokiais personažais eilė.

Šventė vainikuota rekordu – vaikai savo rankutėmis pagamino net 101 picą, kurias iš karto kepė ir gardžiai valgė. Keksiukais vaikučius pavaišino Molainių kepyklėlė, edukaciją su žirgais dovanojo Molainių žirgynas.

Tariame didelį ačiū visiems šventės rėmėjams, pagalbininkams ir organizatoriams. Dar didesnis ačiū visiems dalyviams. Tegul vaikų juokas ir krykštavimai nenutyla, spindi džiaugsmas jų akyse, o tėvelių širdis užlieja maloni ramybė ir šiluma matant juo laimingus.


Molainių kaimo bendruomenės pirmininkė Asta Levickienė

image_print