Balandžio pabaigoje Panevėžio rajono švietimo centre įvyko programos „Erasmus+“ KA2 projekto „Kita karta: nauji STEAM standartai“ (Next Generation Science Standards through STEAM-NGSS, Nr. NGSS- 2020-1-TR01-KA201-094463) partnerių susitikimas ir tarptautiniai mokytojų mokymai. Mokytojai atvyko iš  Turkijos, Bulgarijos, Lenkijos, Graikijos ir Rumunijos. Parneriai lankėsi Panevėžio r. Naujamiesčio lopšelyje- darželyje „Bitutė“, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje. Mokytojai iš užsienio  stebėjo pamokas, veiklas, susipažino su švietimo  įstaigų vidaus ir lauko edukacinėmis aplinkomis, kartu su mūsų mokytojais rengė planus, vedė pamokas, užsiėmimus.

Tarptautinis susitikimas leido mūsų pedagogams pasidalinti gerąja darbo patirtimi, susipažinti su užsienio praktikomis,  ugdymo metodais, susipažinti su kitų šalių pedagoginėmis sistemomis ir darbo ikimokyklinio ugdymo įstaigose specifika.

Tarptautinio projekto veiklos tobulina  mokytojų  kompetenciją efektyviai mokyti ir skleisti STEM + menai idėjas ankstyvojo ugdymo sistemoje, ypatingą dėmesį skiriant mergaitėms, skatinti jų kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir ugdyti problemų sprendimo kompetenciją.


Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė

 

 

image_print