Gražiausia pasaulyje yra tai, ką gali padaryti vaikai, o vaikai gali daug… Tad ir šį gegužės 18-osios rytą Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ vyko tradicinio vaikų saviraiškos renginio „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2022“ užbaigimas. Renginį organizavo Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramutė Adomavičė, meninio ugdymo mokytoja Vida Nuobarienė ir Panevėžio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Renginiu siekiama suteikti galimybę vaikams  ir pedagogams pasidalinti kūrybiniais, meniniais, muzikiniais, sporto ir kitais gebėjimais, kiekvienam norinčiam parodyti savo stipriąsias puses, pasidžiaugti veiklos rezultatais, būti pastebėtam ir įvertintam.

Vaikų saviraiškos renginyje dalyvavo Panevėžio r. Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“, Naujamiesčio lopšelio – darželio „Bitutė“, Pažagienių mokyklos-darželio, Piniavos mokyklos-darželio, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ vaikai.

Visą mėnesį mokytojos filmavo, fotografavo, kūrė vaizdo įrašus ir talpino juos specialiai sukurtoje „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2022“ Facebook paskyroje.  Vaikai galėjo patys pasirodyti bei stebėti įvairiausius pasirodymus, kuriuose tilpo daugybė elementų: improvizacija, šokis, daina, eilėraščių deklamavimas, piešinių demonstravimas, savo hobio pristatymas ir kt. Pedagogės džiaugėsi vaikų drąsa, smalsumu, judrumu, žingeidumu, o renginio organizatorės – neišblėstama mokytojų energija, kurios nepagailėdamos laiko, pastebėjo ir atskleidė savo grupės vaikų talentus. O jų atskleidimui reikalingas ilgas stebėjimas ir bandymai.

Nuotoliniu būdu, vykusiame vaikų saviraiškos renginyje „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2022“ vaikai ir mokytojos dalinosi savo įspūdžiais, sunkumais ir džiaugsmais. Dalyvavusiems vaikams ir juos paruošusiems pedagogams buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės.

Nors šis renginys yra puiki galimybė išeiti iš komforto zonos, tačiau jis lavina vaikų kultūrinės raiškos ir meninius gebėjimus, prigimtinius talentus ir gabumus, kūrybines galias, sudaro sąlygos vaikų saviraiškai.


 

image_print