Bendruomenės centras „Vaivadai” įgyvendino projektą „Juk kartu smagiau”, kurio veikloms finansuojamos visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšomis.

Paskutinį pavasario sekmadienį skyrėme sveikatinimuisi ir pažinimui. Kelionės metu žingsniavome, kopėme, kvėpavome, degustavome, sveikatinomės.

Nuvykę autobusu iki Rumšiškių liaudies muziejaus, aplankėme muziejaus kiemelius: Aukštaitiją, Žemaitiją, Suvalkiją ir Dzūkiją. Plaukdami laivu nuo Rumšiškių liaudies muziejaus iki Kadagių slėnio gėrėjomės Nemuno pakrančių vaizdais. Laiptais pakilę iki Kadagių slėnio grožėjomės atsiveriančia panorama. Praėjome Kadagių slėnio pažintinį taką. Biršonas mus pasitiko iš tolo matomu apžvalgos bokštu. Turėjome gerą kardio treniruotę, į jį kildami.

Birštone pakvėpavome mineralinio vandens garinimo bokšto vandens garais. Praėjome ilgąjį taką palei Nemuną. Užlipome į Vytauto kalną pasigrožėti nuostabia Nemuno panorama. Kneipo sode sveikatinomės. Degustavome mineralinį vandenį net iš kelių šaltinių. Grįždami lyginome nueitų žingsnių kiekį. Grįžome pavargę, bet labai laimingi.

Birželio pabaigoje Vaivaduose vyko jau ketvirtasis 3×3 krepšionio turnyras Jonui Katinui atminti. Renginyje dalyvavo 6 komandos. Kartu su projekto partneriais suorganizuotas sporto renginys sukvietė neabejingus sportui vaivadiečius „pasirgti” už Vaivadų komandą, kuri užėmė garbingą antrą vietą. Žiūrovai turėjo galimybę ne tik pamatyti komandinį žaidimą, bet ir patys parodyti savo sugebėjimus mėtant kamuolį į lanką.

Projektas dalinai finansuojamas Panevėžio rajono savivaldybės pagal  visuomeninės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Juk kartu smagiau!


Bendruomenės centro „Vaivadai” valdybos narė Laima Jusienė

image_print