Mokslo metų pabaiga buvo labai sėkminga mokytojos ekspertės Loretos Venslavičienės kanklinkėms: II klasės mokinė Vika Viliūnaitė ir III klasės mokinė Rėja Petkaitė gegužės 16–31 d. dalyvavo nuotoliniame Kauno I muzikos mokyklos organizuotame Respublikiniame tautinių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkurse „Tautiniai gaidų raštai“. Konkurso nuostatai reikalavo atlikti lietuvių kompozitorių kūrinius. Vika Viliūnaitė konkurso vertinimo komisijai pateikė Vaclovo Paketūro dviejų pjesių video įrašus ir buvo įvertinta I vietos diplomu, o Rėja Petkaitė savo amžiaus kategorijoje buvo įvertinta III laipsnio diplomu.

Kupiškio meno mokykloje organizuotame Respublikiniame liaudies instrumentų festivalyje -konkurse „Kanklių giesmė 2021“ dalyvavo mokytojos ekspertės Loretos Venslavičienės kanklinkės Rugilė Juškaitė, Nelija Kalinova, Rėja Petkaitė, Vika Viliūnaitė ir visos kanklininkės buvo įvertintos I vietos diplomais savo amžiaus kategorijose.

Birželio 1 dieną sveikinome vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena ir pasiektais rezultatais tarptautiniuose konkursuose. „Digi-Talenty“ virtualiame  konkurse, kuris vyko Lenkijoje dalyvavo 1000 vaikų iš 19 šalių. Šiame konkurse muzikos mokyklos Krekenavos skyriaus akordeonistas Dominykas Černiauskas (mokytoja metodininkė Diana Venckienė) buvo įvertintas II vietos laureato diplomu.

II tarptautiniame konkurse „Amicitia sonans“  sėkmingai pasirodė Ramygalos skyriaus pianistės Emilija Dangveckaitė ir Danielė Augulytė (mokytoja metodininkė Daiva Valkūnienė) – II vietos laureato diplomai. Emilija papildomai apdovanota diplomu už puikiai atliktą laisvai pasirinktą kūrinį.


Muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė

 

image_print