Š. m. sausio 14 d. Šilų UDC sporto salėje vyko šeimų krepšinio turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Turnyrą organizavo Raguvos seniūnija ir Šilų UDC. Išmėginti savo jėgas panoro 7 komandos – „Sveikuoliai“, „Stipruoliai“, „Vilkai“, „Kosmonautai“, „Raguva“, „Kielos“ ir „Lietuva“ –  iš Šilų, Raguvos ir Stipruolių  kaimo. Po atkaklios kovos nugalėjo komanda „Raguva“. Antroje vietoje liko „Kosmonautai“, o trečioje – „Vilkai“, finale vieno taško persvara įveikę „Stipruolių“ komandą.

Po krepšinio turnyro vyko tritaškių metimo varžybos. Čia savo jėgas išbandė po du kiekvienos komandos žaidėjai: vienas padavinėjo kamuolį, o kitas mėtė į krepšį. Žaidėjai galėjo keistis vietomis kada tik norėjo. Per vieną minutę reikėjo surinkti kuo daugiau taškų. Šiose varžybose nugalėjo komanda „Nežinau“ (Jokūbas ir Aurimas), antri liko „Kielų“ komanda (Vaidas ir Orestas), treti – „Vilkai“ (Mantas ir Pijus).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, o visi dalyviai – Šilų UDC įsteigtais saldžiais prizais.


 Sporto metodininkas Sigitas Žudys

image_print