Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Šeimos šventę.

Šeima – kiek daug telpa į šį gražų ir širdžiai mielą žodį. Švelnūs apkabinimai, šilta šypsena, nuoširdus juokas… Kiekviena šeima vaikui yra neįkainojamas turtas. Iš šeimos atsinešame gebėjimus mylėti, padėti kitam, suprasti ir užjausti, globoti mažesnį ar silpnesnį, dalintis su kitais tuo, ką turi, kartu žaisti, mokytis, sportuoti, dirbti, augti ir tobulėti, džiaugtis, kai sekasi pačiam ir kai sekasi kitam, o susipykus susitaikyti ir atleisti.

Gegužės 11d. visa lopšelio – darželio ,,Smalsutis“ bendruomenė  šventė šeimos dieną. Darželio ugdytiniai kartu su mokytojomis šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius ir kitaip džiugino tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes. Šventę pagyvino mokytojų surengtos rungtys tėveliams ir vaikams: žaidimas su lankais, kamuoliais ir kitos linksmybės. Šventės metu sklandė puiki nuotaika, o saulėtas dangus dovanojo mums ir mūsų šeimoms nematomą gerumo šydą, kuris apglėbė mus visus magiška šviesa.

image_print