Paskutinį birželio savaitgalį molainiškiai leidosi į nepakartojamus nuotykius WILD WEST-LAUKINIAI VAKARAI. Ši paslaptinga vieta Lietuvos viduryje, tarp Raseinių ir Kelmės, vaizdingame Dubysos upės pakrantės vingio slėnyje, apsuptame miškų, aukštų kalvų, turistinė stovyklavietė – Šiaurės Amerikos indėniškas kaimas.

Čia savaitgaliui tapome gentainiais, gavome netikėčiausius vardus iš mus supančios gamtos, išgirdome pasakojimus apie indėnų papročius, istoriją ir kuo jie panašūs į mūsų protėvius, sužinojome iš kur kilę tam tikri papročiai ir ženklai, kuriuos naudojame ir šiandien. Šokome, dainavome, žaidėme, šaudėme iš lanko, rungtyniavome, o galiausiai nugalėjo draugystė – Molainių genties dvasia.

Po neįtikėtinų indėniškų potyrių leidomės į kitą nuotykį – plaukėme baidarėmis viena gražiausių upių Dubysa. Vakare, nors ir jausdami nuovargį po aktyvios dienos, susirinkome prie laužo, valgėme indėniškoje lauko krosnyje keptą plokštainį ir pagal specialų slaptą Navakų genties receptą paruoštą sūrį, dalinomės įspūdžiais ir linksminomės iki išnaktų.

Tai ne tik poilsis gamtoje, aktyvus laisvalaikis, geros emocijos ir pramogos, tai kažkas daugiau, tai Laukiniai vakarai!

Išvyka iš dalies finansuota Panevėžio rajono savivaldybės lėšomis pagal Visuomenės sveikatos specialiosios programos projektą, taip pat Molainių bendruomenių lėšomis.


Molainių kaimo bendruomenės pirmininkė Asta Levickienė

image_print