Baigiantis 2022-iesiems metams Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga pakvietė vaikus ir jaunuolius dalyvauti meninės kūrybos konkurse „Pasakų herojus kalėdiniame atviruke“, kurio tikslas skatinti vaikų kūrybiškumą, sudaryti sąlygas saviraiškai, suteikti galimybę įprasminti perskaitytų knygų ir Kalėdų džiaugsmą.

Konkurse dalyvavo net šimtas keturiasdešimt Panevėžio rajone gyvenančių vaikų ir jaunuolių nuo šešerių iki septyniolikos metų amžiaus. Vaikai atsiuntė pieštukais, guašu, akvarele ir kita technika sukurtus kalėdinius atvirukus, kuriuose vaizdavo savo mėgstamiausių pasakų herojus.

Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos taryba įvertinusi konkursui atsiųstus vaikų darbus paskelbė nugalėtojus trijose amžiaus grupėse.

  • Šešerių-dešimties metų amžiaus grupėje nugalėtojomis paskelbtos Vakarė Užgaitė iš Pažagienių, Alicija Abromaitytė iš Liūdynės ir mergaitė iš Ukrainos Ekaterina Konoplova šiuo metu besimokanti Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje.
  • Antrojoje amžiaus grupėje geriausiai įvertinti Dembaviškių Justės Čepulionytės ir Emilijos Ašakaitės bei Miglės Jurlovaitės iš Smilgių darbai.
  • Penkiolikos–septyniolikos metų amžiaus grupėje nugalėtojomis paskelbtos Renata Pipinytė Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokyklos mokinė ir Smilgių gimnazistės Viktorija Kanaporytė bei Justina Margytė.

Visiems konkurso dalyviams perduotos labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ padovanotos knygos. Nugalėtojams – atšvaitinių priemonių rinkiniai, kad vaikai visur ir visada būtų saugūs.

Pasibaigus konkursui, vaikų piešti kalėdiniai atvirukai buvo išsiųsti Panevėžio rajono bendruomenėms, organizacijoms, partneriams linkint visiems ramybės, vilties, taikos, laimės ir gausos metų.


Panevėžio r. bendruomenių sąjungos pirmininkė Odeta Baltramiejūnienė

image_print