Saulėtą gegužės 23-osios dienos popietę darželio scena tapo tikra pasakų pieva. Joje apsigyvenę lietaus lašeliai, boružėlės, bitutės, žiogeliai bei nuostabaus grožio drugeliai minėjo net dvi šventes – priešmokyklinukų išleistuves ir darželio gimtadienį – 60-ies metų jubiliejų. Po gražių vaikų pasirodymų įstaigos direktorė tradiciškai vaikams, išeinantiems į mokyklą, įteikė darželio diplomus bei palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. Po to sekė sveikinimai įstaigai – sveikinimo žodį tarė Panevėžio rajono savivaldybės atstovai, kurie jubiliejaus proga apdovanojo mūsų įstaigos vyr. buhalterę A. Suvaizdienę ir ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėją G. Vilaikienę. Sveikino ir Panevėžio rajono ikimokyklinio  ugdymo įstaigų vadovai, Panevėžio rajono švietimo įstaigų vadovų asociacijos atstovai, rajono švietimo centro direktorė, Naujamiesčio  seniūnas, Naujamiesčio piliečių draugijos valdybos pirmininkė, įstaigos ugdytinių tėveliai, darželio tarybos atstovai, bendradarbiavimo partneriai – Naujamiesčio mokyklos ir Panevėžio rajono vaikų muzikos mokyklos direktorės bei mokiniai, buvę mūsų darželio ugdytiniai.

60 metų – tai šešiasdešimt rugsėjų su daugybe vaikų, nedrąsiai įsikibusių tėveliams į rankas, kurie žengia žingsnį į naują, dar neatrastą žinių ir įspūdžių pasaulį. Per 60 darbo metų darželis įrodė, kad įstaigos, kaip ir žmogaus gyvenimas, matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Tai 60 atsakingo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui bei sėkmingam vaikų ugdymui.

Sakome nuoširdų AČIŪ už buvimą drauge per šiuos metus ir tikimės, kad kartu sulauksime dar ne vieno tokio gražaus jubiliejaus.


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Baranauskienė

 

image_print