Šių metų liepos 25-27 dienomis Reikjavike įvyko NORDPLUS projekto “Do not STOP” partnerių parengiamasis vizitas. Susitikime dalyvavo Panevėžio r., Naujamiesčio lopšelio-darželio “Bitutė”, Latvijos lopšelio-darželio “Mežmalina” ir Islandijos edukacinio centro “Smart Teachers Play More” pedagogai.

Šio vizito metu pedagogai pateikė gaires ilgalaikiam “Nordplus bendradarbiavimo projektui “DO not STOP”, aptarė projekto tikslus ir priemones, pasiskirstė užduotimis.

Susitikimo metu pedagogai pasidalino savo įstaigų stipriosiomis sritimis, išskyrė  jų pranašumus,  pagal tai planavo rengiamo projekto “DO not STOP” veiklas. Jau ne kartą mūsų įstaigos pedagogai dalyvavo Smart Teachers Play More mokytojų vedamuose seminaruose, todėl pasirinko kaip projekto partneres. Su Mežmalina lopšelio – darželio pedagogais sieja ilgametė bendradarbiavimo patirtis ir labai panaši įstaigų vizija.

Dėka NORDPLUS JUNIOR programos finansuojamų projektų, įvairių Šiaurės šalių pedagogai gali ne tik dalintis savo patirtimi, bet diegti pažangius metodus kitų šalių švietimo įstaigose.

Dėkojame projekto partneriams už galimybę bendradarbiauti ir siekti bendrų projekto tikslų.


Projekto koordinatorė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laura Vilimavičienė bei anglų k. mokytoja Eglė Čepulienė

 

image_print