Liepos 24 d. pavakarę Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos dalyviai rinkosi į antrąjį susitikimą, kurio metu, padedami lektorės Genės Jakaitienės, bandė tapyti ant šilko.

Tapydamos moterys dalinosi savo įspūdžiais, jos kalbėjo, jog liejant dažus ant šilko audinio galima išreikšti gyvenimo džiaugsmą, ramybę, perteikti lietų, lapų šlamėjimą, šviesą… Galima kalbėti įvairiomis linijomis, formomis, simboliais, spalvomis. Perteikti santykį su aplinka, su savimi. Savo mintis galime perkelti ant plonyčio, natūralaus, trapaus audinio – šilko. Dalyvės sakė „Tik nuo mūsų priklauso, kokią istoriją savo paveiksluose mes papasakosime“.

Pasidžiaugusios smagiai praleistu laiku ir pašnekesiais, pasivaišinusios raudonskruosčiais Loretos obuoliais, padėkojusios lektorei Genei Jakaitienei, kuri savanorystės pagrindais (nemokamai) vedė užsiėmimą ir dalinosi savo žiniomis bei patirtimi, papuošusios Upytės dvaro sodybos svirno sienas nepakartojamais darbais baigėme šio vakaro užsiėmimą susitarimu susitikti dar kartą.

Panevėžio r. bendruomenių sąjunga įgyvendina Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Panevėžio r. bendruomenių sąjungos narių sveikos gyvensenos kompetencijų gilinimas“, kurią iš dalies finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė. Programos tikslas – informuoti programos dalyvius apie sveikatos svarbą, suteikti galimybę geriau pažinti save, kaip asmenybę, paskatinti rinktis sveikatą tausojantį maistą ir fizinio aktyvumo veiklas.


Panevėžio r. bendruomenių sąjungos pirmininkė Odeta Baltramiejūnienė

image_print