Naujamiesčio gimnazijoje, kaip ne kartą esame įrodę, dirba aukštos kvalifikacijos ir  labai kūrybingi bei darbštūs mokytojai. Greitai prisitaikę prie naujų sąlygų, jie ne tik ugdo mokinius nuotoliniu būdu, bet ir organizuoja renginius, akcijas, konferencijas, ruošia mokinius olimpiadoms ir konkursams.

Balandžio 20 d. anglų kalbos pedagogės Eglė Čepulienė, Sigita Šakienė ir  Inga Vasiliauskienė pakvietė  5 – 8 klasių mokinius į tarptautinę nuotolinę konferenciją „Ar žinai, kad…“ („Do you know that…“). Šiais metais paskelbė temą  ,,Pažadink genijų savyje ir apsaugok savo planetą“. Renginys yra vienas iš eTwinning projekto “FlaG” veiklų. Projekto tikslas – sužadinti mokinių iniciatyvumą, kūrybiškumą, tobulinti jų pilietinę kompetenciją gamtosaugos, žemės gyvybės formų išsaugojimo tematika. Projekte dalyvavo 6 mokyklos iš 5 šalių : Italijos, Ispanijos, Turkijos, Prancūzijos ir, žinoma, iš Lietuvos. Dalyviai  perskaitė 16 pranešimų skirtingomis temomis apie gamtosaugą, žemės turtus,  šių laikų vartotojiškumą.

Konferenciją užbaigė ir apibendrino pasitelkę Kahoot įrankį. Pristatę  pranešimus, mokiniai ir jų mokytojai sutarė, kad konferencija buvo labai naudinga, savalaikė ir aktuali, tobulinanti mokinių kalbinius įgūdžius, užmezganti tarptautines draugystes.  Buvo pasidžiaugta ir nuspręsta kitais metais vėl susitikti ir nagrinėti kitas, XXI amžiaus iššūkių  padiktuotas  temas.


  Naujamiesčio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Sigitas Žaluda,  konferencijos koordinatorė Eglė Čepulienė

 

image_print