Molainių kaimo bendruomenė ir Gyventojų bendruomenės centras „Molainiai“ 2023 m. įgyvendino Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis finansuojamus projektus „Bendruomenės aplinkos kokybės gerinimas“ ir „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas“.

Šiais projektais siekta pagerinti Molainių kaime įsikūrusių bendruomenių materialinę bazę, įsigyjant funkcionalų inventorių – sulankstomas kėdes. Projektams įgyvendinti valstybės biudžeto lėšas paskirstė ir priežiūrą vykdė Panevėžio rajono savivaldybės administracija.

Už abiems projektams įgyvendinti skirtus 664,00 Eur įsigytos funkciškai patogios, sulankstomos kėdės, skirtos bendruomenių šventėms ir įvairiems susibūrimams. Kėdes patogu panaudoti ne tik patalpose, bet renginiams lauke organizuoti. Tuo įsitikinome šiais metais surengę net kelias šventes: Joninės Molainiuose, Baltas vakaras, kuris buvo skirtas bendruomenių 20–mečiui paminėti, kėdės naudotos ir Vaikų vasaros užimtumo veiklose.

Džiaugiamės, kad valstybės biudžeto lėšomis įgyvendinti projektai akivaizdžiai prisidėjo prie Molainių bendruomenių aplinkos kokybės gerinimo, funkcionalumo bendruomenių patalpose ir viešojoje erdvėje didinimo, bei pritaikymo bendruomenių poreikiams.


Molainių kaimo bendruomenės ir Gyventojų bendruomenės centro „Molainiai“ informacija

image_print