Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną vyksta vaikų literatūros renginiai, parodos, susitikimai su vaikų knygų kūrėjais.

Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio NVŠ būrelio „Garsų ir spalvų mozaika“ vaikai, minėdami šią dieną, dalyvavo Nevėžio bibliotekos ir Nevėžio padalinio organizuotame nuotoliniame renginyje „Tarptautinė vaikų knygos diena“. Būrelio vadovė Jolanta Karaliūnienė vaikus supažindino su šios dienos atsiradimo istorija, o Nevėžio bibliotekininkas Dainius Eigirdas parodė vaikams, kokio įvairaus dydžio gali būti vaikiškos knygos, supažindino su bibliotekos lankytojų taisyklėmis karantino metu ir pakvietė pasiklausyti Mikės Lilikės pasakos „ Atvirkščia pasakaitė“ bei pasiūlė nupiešti jai iliustraciją.

Po pasakaitės aptarimo vaikai čiupo piešimo reikmenis ir ėmėsi darbo. Norime parodyti, kaip vaikai suprato pasakaitę ir kokias iliustracijas nupiešė. Malonaus žiūrėjimo! O jei kas dar neskaitėte šios knygelės, būtinai apsilankykite Nevėžio bibliotekoje ir pasiimkite ją į namus.  


Padalinio vadovė Jolanta Karaliūnienė

 

image_print