Bernatonių bendruomenė, įgyvendindama Panevėžio r. savivaldybės administracijos finansuojamą Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikata svarbiausia“ siekia stiprinti gyventojų sveikatą.

Įgyvendinant projektą, liepos mėn. organizuota šeimų sporto šventė, o šį rugsėjo mėnesį visi norintys kviečiami išbandyti masažo paslaugas Ceragem masažinėse lovose. Masažo lovas Bernatonių bendruomenei išnuomojo Pažagienių kaimo bendruomenė.

Masažas – vienas iš gydymo metodų. Tai manualinių procedūrų rinkinys, veikiantis ląsteles ir kūno organus. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką. Taip pat veikia medžiagų apykaitą, nervus, raumenis, sąnarius ir odą.

Ceragem gydomoji automatinė termomasažinė lova sujungia masažą su šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui. Ši masažinė lova individualiai skenuoja kiekvieno vartotojo stuburą ir tą informaciją panaudoja personalizuotam terminiam masažui su akupresūra atlikti.

Šis masažas skirtas bendram organizmo sveikatingumui, galima pasirinkti iš 12 programų. Judant išilgai stuburo atblokuojami energetiniai kanalai, atpalaiduojami raumenys aplink stuburą ir pagerinama kraujo cirkuliacija. Maloniai kviečiame išbandyti masažo paslaugas Bernatonių bendruomenės namuose. Registracija ir informacija teikiama tel.: 8 686 94847.


Bernatonių bendruomenės informacija

image_print