Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka įsijungia į jau dešimtą kartą vykstančią akciją „Knygų Kalėdos“, kuri visoje Lietuvoje skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime naujas knygas bibliotekoms bei vaikų dienos centrams.

Dėl pandemijos dešimtosios „Knygų Kalėdos“ bus kitokios, tačiau dar aktualesnės, nes skaitymas šiuo sudėtingu laikotarpiu tapo viena didžiausių pramogų. Todėl šį kartą pagrindinė akcijos kryptis – artimiausia mokyklos ar viešoji biblioteka, artimiausias vaikų dienos centras, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų. Dovanoti knygas kviečiame iki ateinančių metų sausio 6 dienos.

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir padaliniai akcijos metu rengia pristatymus socialiniuose tinkluose, dalijasi žinia su bibliotekų lankytojais ir bičiuliais, kviesdami aktyviai skaityti ir dalintis patirtais įspūdžiais.

Taip pat kviečiame dovanoti knygas, kurias galite atnešti pasirinktai bibliotekai ar vaikų dienos centrui, arba palikti specialiose dėžėse, esančiose RIMI parduotuvėse.

Naujų knygų laukia ir mokyklų bibliotekos bei ,,Gelbėkit vaikus“ organizacijos vaikų dienos centrai. Daugiau informacijos sužinosite jus dominančios bibliotekos svetainėje ir socialiniuose tinkluose, taip pat „Knygų Kalėdų“ facebook paskyroje.

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie dovanojamą knygą socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Akciją inicijavo ir globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Knygų Kalėdas“ organizuoja Lietuvos bibliotekininkų draugija ir organizacija „Gelbėkit vaikus“. Akcijos informacinis rėmėjas – nacionalinis transliuotojas LRT.


 Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-18 01:52

image_print