Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Noriu pasistatyti nuotekų valymo įrengini ir man reikėtu pasidaryti projektą. Gal galite patarti i ką reiktu kreiptis

  Dėl projekto parengimo reikėtų kreiptis į projektavimo paslaugas teikiančias įmones ar asmenius turinčius teisę užsiimti šia veikla. Projektuotojų kontaktus galite rasti viešoje erdvėje (internete ar kt.). Taip pat galite pasiteirauti nuotekų valymo įrenginių pardavėjų dėl galimybės įsigyti gaminį su reikiamos dokumentacijos parengimu (projektavimo paslaugomis bei statybą leidžiančio dokumento gavimu).


  Kokiais atvejais reikia sudaryti infrastruktūros sutartis. Koks dabar Panevėžio raj. yra tarifas, kada tarifas keisis.

  Infrastruktūros plėtros trišalė sutartis sudaroma, kada norima įsivesti vandentiekio ir nuotekų tinklus, be trišalės sutarties Aukštaitijos vandenys nesuteiks prisijungimo sąlygų. Norint sudaryti trišalę sutartį reikia rašyti laisvos formos prašymą dėl vandentiekio ir nuotekų projektavimo ir statybos el. paštu savivaldybe@panrs.lt  . Prašyme turi matytis pareiškėjo vardas ir pavardė, gyv. Vietos adresas, kontaktinis numeris, elektroninis paštas. Jeigu pareiškėjas atstovauja keliems asmenims ar sklypams kur nėra jis savininkas, reikalingas įgaliojimas atstovauti trišalei sutarčiai. Pagal Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimą 2021 m. vasario 25 d. Nr. T -51, Panevėžio infrastruktūros plėtros tarifas yra :

  • prioritetinės inžinerinės savivaldybės infrastruktūros plėtrai – 0 Eur/m2;
  • neprioritetinės inžinerinės savivaldybės infrastruktūros plėtrai – 0 Eur/m2.
  • prioritetinės socialinės savivaldybės infrastruktūros plėtrai – 0 Eur/m2;
  • neprioritetinės socialinės savivaldybės infrastruktūros plėtrai – 0 Eur/m2.

  Šis tarybos sprendimas įsigalioja nuo 2021 m. kovo 1 d.

  Šiuo metu negalima atsakyti, kada tarifas keisis. Jeigu bus nuspręsta nustatyti tarifą, bus naujas tarybos sprendimas ir jis bus viešai prieinamas www.panrs.lt


  Sveiki, ar yra numatyti žvirkelio atsfaltavimo darbai, projektai kelyje A10 (baltijos kelias) 15-ame kilometre, posūkyje į Puodžiūnus (3014 kelias) ?

  Dėl valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 3014 Gegužinė–Puodžiūnai–Sereikoniai asfaltavimo turite kreiptis į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją.


  Ar imanoma gauti projekta daryta 1989m. is archyvo. Namo priestato Piniavoje

  Savivaldybės administracija statybos leidimus išduoda nuo 2002 m. sausio 1 d. Iki tol leidimus statybai išdavinėjo VTPSI (Statybos inspekcijos) Panevėžio skyrius. Jei jie turi archyvą, ar jis perduotas centriniam archyvui – teirautis Statybos inspekcijos Panevėžio skyriuje arba kreiptis į projekto autorių.


  Laba diena. Turiu sugriuvusią pirtelę seną (Unikalus Nr.6693-9003-6066) prie upės adresu Daukniškio g. 28, Daukniškių k. Paįstrio sen. Užstatytas plotas 20 kv.m. Noriu ją atsinaujinti, pasididinti ir pakeisti orientaciją. Sklypo dydis 0.0109 ha. Kokius dokumentus turiu paruošti ir kur priduoti?

  Atstatant pastatą, jei jis buvo registruotas NT Registre, nekeičiant jo ploto ir tūrio – neprivalomas projektas ir leidimas, o  jį rekonstruoti galima vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.05.01:2017 „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“reikalavimais; jei privaloma gauti statybai leidimą projektą pateikti per IS “Infostatyba” (tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į projektuotojus).


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54