Užduokite savo klausimą

  Klausimai ir atsakymai

  Domina procedūrą gauti kompensaciją už valimo įrengimo įsirengima kaimo vietovėje

  Kompensacijų už individualių nuotekų valyklų įrengimą skyrimo procedūra yra aprašyta Panevėžio rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 8 d. sprendimu Nr. T-102 patvirtintame Panevėžio rajono savivaldybės individualių nuotekų valymo įrenginių statybos išlaidų dalinio kompensavimo tvarkos apraše https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f74fd05098f311eb9fecb5ecd3bd711c


  Ar įmanoma pasikeisti pavardę? Man 19 m. Ar reikia kokių sutikimų ar ne?

  Vardo ir (ar) pavardės keitimo pagrindus ir tvarką apsprendžia LR Teisingumo ministro 2016-12-28 įsakymas Nr.1R-334 ,,Dėl asmens vardo ir pavardės keitimo taisyklių patvirtinimo“. Lietuvos Respublikos piliečiai gali pateikti prašymą pakeisti vardą ir (ar) pavardę Civilinės metrikacijos įstaigoje tiesiogiai arba per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje (MGVDIS) https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt.  


  Kur turėtume kreiptis, kad būtų pakeistas išvykimo grafikas iš Panevėžio autobusų stoties kryptimi Panevėžys-Daukniūnai?

  Pageidavimus dėl eismo tvarkaraščių pakeitimų turite siųsti Panevėžio rajono savivaldybės administracijai paštu Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys arba el. paštu: savivaldybe@panrs.lt.


  Gyvename Radvilų gatvėje. Per 25 metus nebuvo nė sykio užsukęs greideris, nebuvo papilta nė viena mašina skaldos ar žvyro. Tarsi neegzistuotume. Jei esame pamiršti, tai norime priminti, jog Staniūnų kaime YRA Radvilų gatvė, kuriai reikalinga priežiūra.

  Už Staniūnų k. Radvilų g. priežiūrą atsakinga Velžio seniūnija. Seniūnas informuotas apie gautą klausimą ir artimiausiu metu įvertins priežiūros darbų poreikį.

   


  Norime pateikti prašymą būsto gavimui su jaunų šeimų subsidija. Ar dar yra skiriamos lėšos 2021 metais, ar nauja parama bus tik nuo 2022 metų? Ačiū.

  Kadangi finansinė paskata pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms finansuojama iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, todėl informacijos ar bus skirta papildomai lėšų neturime.


  Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-03 10:54