Panevėžio r. bendruomenių sąjunga įgyvendina Panevėžio r. savivaldybės finansuojamą projektą, kurio metu siekiama skatinti aktyvų bendruomenės gyvenimą. Hansas Kristianas Andersenas yra sakęs „Keliauti – tai gyventi“, šios minties vedami spalio 15 dieną būrys bendruomeniečių leidosi į kelionę po Kauno miestą.

Lydimi gidės Liudos Vitkienės pasivaikščiojome po senamiestį, klausėmės užburiančių pasakojimų apie kovas su kryžiuočių ordinu, paslaptinguosius viduramžius, apie daug kartų griautą ir vėl atstatytą Kauno pilį. Užsukome į Šv. Jurgio bažnyčią, grožėjomės Bernardinų vienuolyno ansambliu, Kauno rotuše, viena seniausių gotikos stiliaus Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo katedra bazilika. Nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės gėrėjomės atsiveriančia Kauno miesto panorama.

Pasivaikščioję po Laisvės alėją visi skubėjome į Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kuriame buvo rodomas dviejų dalių miuziklas „Adamsų šeimynėlė“, sukurtas pagal  Marshall Brickman ir Rick Elice knygą „Adamsų šeimynėlė“. Miuzikle gilinamasi į bendražmogiškąsias vertybes, pasakojama apie amžinus ir nekintančius dalykus: šeimos vertybes, skirtingų kartų bendravimą, pagarbą prosenelių išminčiai ir net aukščiausioms jėgoms nepavaldų meilės jausmą.

Išvykos metu praturtinome savo kasdienybę nepakartojamais įspūdžiais ir džiaugėmės nuoširdžiu bendravimu.


Panevėžio r. bendruomenių sąjungos pirmininkė Odeta Baltramiejūnienė

image_print