Informuojame apie pateiktą nagrinėti prašymą dėl žemės sklypo, kadastro Nr. 6655/0002:11, Paliūniškio k. v., Panevėžio r. sav., Panevėžio sen., Ūtos k., pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir žemės naudojimo būdų nustatymą.

Prašymo tikslas: 1,00 ha ploto žemės ūkio paskirties žemės sklypo, keitimas į kitos paskirties žemę, nustatant žemės naudojimo būdus – komercinės paskirties objektų teritorijas bei susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijas.

Su prašymu galima susipažinti nuo 2022-11-18 iki 2022-12-01 Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybės priežiūros informacinėje svetainėje (TPDRIS.lt) ir Panevėžio rajono savivaldybės interneto svetainėje (https://www.panrs.lt/planavimo-dokumentai/).

Planavimo pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti iki 2022-12-01 Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriui (Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys)  raštu ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje.


Architektūros skyriaus informacija

image_print