Panevėžio rajono Ėriškių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Judėk – kad gyventum“, kuriam lėšas (4 093,00 eurų) skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, remdamasi 2019 m. birželio 5 d. sprendimu Nr. 3D-342 „Dėl projektų, kuriems skiriama valstybės parama pagal 2019 metų žemės ūkio, maisto ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“.

Panevėžio rajono savivaldybė taip pat prisidėjo prie projekto finansavimo (559,00 eurai). Už skirtas lėšas įsigyti 5 lauko treniruokliai. Ėriškiečiai savo jėgomis neatlygintinai atliko nemenką dalį darbų: vaizdingoje tvenkinio pakrantėje  įrengė aktyvaus poilsio aikštelę, kurioje įbetonavo laikiklius įrangai, sumontavo treniruoklius.

Treniruokliais galės naudotis tiek jaunimas, tiek senjorai, tikimasi, kad juos išbandys ir kaimo svečiai. Tai nemokama sporto salė po atviru dangumi, kur veiklos neriboja nei amžius, nei darbo laikas, nei neprieinama kaina.

Tikimės, kad šiais skubos ir neišvengiamai mus lydinčio streso laikais lauko treniruoklių aikštelė taps susibūrimo vieta, kurioje bus galima ne tik mankštintis, bet ir pabendrauti.

 


 Bendruomenės pirmininkė Virginija Giedraitienė

Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-07 21:04

image_print