Liepos 8 d. popietę  Velžio bendruomenės namų salėje vėl šurmuliavo senjorai. Puikios nuotaikos ir pilni energijos  Velžio seniūnijos senjorų asociacijos “Velžynė” nariai atšventė 13-ąjį asociacijos gimtadienį.

Tai viena iš tradicinių ir labia laukiamų šios bendruomenės organizuojamų švenčių, į kurias susirenka ne tik asociacijos nariai, bet ir draugai, bičiuliai, kaimynai, nes šventės yra atviros visiems. Žinoma, sulaukiame ir svečių –  iš Velžio seniūnijos, Panevėžio rajono savivaldybės, policijos, LR seimo, kurie savo šiltais linkėjimais sveikina visus susirinkusiuosius. Šventės metu tradiciškai sveikinome Jubiliatus, kurie per ataskaitinius metus šventė savo jubiliejinius gimtadienius. Klausėmės Vyrų iš Paįstrio atliekamų dainų, kartu dainavome, lingavome, o judriausieji ir į šokių aikštelę visus kvietė.

Šventę vainikavo pačių bendruomeniečių atsineštos vaišės ir šokiai,  skambant Virginijaus Kiršgalvio atliekamoms dainoms.

Renginio išlaidas apmokame iš lėšų, gautų pateikus paraišką Panevėžio rajono savivaldybės administracijai pagal Aktyvaus bendruomenės gyvenimo skatinimo programą.


Velžio seniūnijos senjorų asociacijos “Velžynė” pirmininkė Snieguolė Revotienė

Nuotraukos S. Pranevičienė ir S. Revotienė

image_print