Panevėžio rajono Paįstrio gyventojų bendruomenės centras vykdo projektą „Fizinio aktyvumo ir poilsio aikštelės įrengimas“ SRF-SIĮ-2019-1-0001. Gruodžio 20 d. 9.30 val. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sporto įrenginių aikštelėje vyko lauko treniruoklių pristatymo šventė.

Projektą pristatė ir papasakojo Kalėdų senelis. Sporto metodininkas Vytautas Gutauskas demonstravo ir vedė aktyvias pamokėles lauko treniruoklių aikštelėje. Išbandyti 10 lauko treniruoklių, surengtos varžytuvės. Dalyviai pakviesti lankyti sistemingas treniruotes vakarais Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sporto salėje.

Treniruokliais galės naudotis tiek jaunimas, tiek senjorai, tikimasi, kad juos išbandys ir kaimo svečiai. Tai nemokama sporto salė po atviru dangumi, kur veiklos neriboja nei amžius, nei darbo laikas.

Tikimės, kad šiais skubos ir neišvengiamai mus lydinčio streso laikais lauko treniruoklių aikštelė taps susibūrimo vieta, kurioje bus galima ne tik mankštintis, bet ir pabendrauti, aptarti ateities planus, kurti savęs tobulinimo ilgalaikį planą.


 Kristina Čiplienė

Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-07 21:31

image_print