Birželio 11 dieną Bernatonių bendruomenės nariai dalyvavo eismo saugumo skatinimo renginyje. Renginio metu paskaitą vedė Panevėžio rajono bendruomenių pareigūnas Darius Petraitis.
Susitikimas buvo skirtas suaugusiems bendruomenės nariams priminti saugaus eismo taisykles. Renginio metu buvo apžvelgta kriminogeninė situacija rajone, policijos atstovas susirinkusiems klausytojams priminė Kelių eismo taisykles, ragino būti atidiems ir atsakingiems – dėvėti šviesą atspindinčias priemones, segėti saugos diržus, rinktis tik saugų greitį. Akcentavo pėsčiųjų, dviratininkų, paspirtukininkų pareigas kelyje.
Priminta, kaip taisyklingai važiuoti per perėją, taip pat, kaip saugiai elgtis važiuojant gatve ir sankryžose. Kalbėta ir kitomis aktualiomis su eismo saugumu susijusiomis temomis. Dalyviai susidomėję klausėsi bendruomenės pareigūno pateiktos informacijos. Visi tvirtino, kad informacija naudinga ir labai įdomi. Susitikimo pabaigoje visi dalyvavusieji atsakinėjo į klausimus ir buvo apdovanoti atšvaitais.
Bernatonių bendruomenė kartu su penkiomis kitomis rajono bendruomenėmis ir Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“, kurio metu įgyvendinama švietėjiška saugaus eismo veikla.


Bernatonių bendruomenės tarybos informacija

image_print