Paskutinėmis šiltomis vasaros dienomis Dembavoje vyko jau tradicine tapusi bendruomenės šventė į kurią susirinko vietos ir miesto gyventojai švęsti bendrystę ir draugystę. Dembavos bendruomenė yra viena seniausių Panevėžio rajone, daugelį metų burianti aktyvius gyventojus.

Ankstyvą rugpjūčio 27-osios popietę šventė įsibėgėjo su aktyviai šurmuliuojančiu pirmuoju Dembavos bagažiniu turgumi. Vaikams ir jaunimui skirtos įtraukiosios pramogos ir edukacijos sulaukė didelio aktyvumo, o bagažinių turguje vyko tvarumo principu paremtos mainytuvės ir sendaikčių turgelis.

Vakarop Dembavos pušynėlis skambėjo nuo tautinių šokių festivalio “Šokio pavilioti”, kuris šiemet buvo skirtas tautinių šokių kolektyvo “Svaja” kūrybinės veiklos 20-mečiui paminėti. Vakarui įsibėgėjus šventės dalyviai ir žiūrovai stiprinosi kareiviška koše, o vakarą vainikavo Tito ir Beno koncertas. Šventė organizuota įgyvendinant projektą, kuriam finansavimą skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.
„Bendruomenės šventės renginiais džiaugėsi apie 400 vietos gyventojų, nes jie vienija ir telkia gyventojus. Pastebiu kad mūsų kasmetinėse šventėse dalyvauja vis daugiau ir daugiau jaunų šeimų, savanoriauja vietos jaunimas, o tai rodo bendruomenės ugnį ir energiją“, – įsitikinęs Dembavos bendruomenės pirmininkas V. Gylys.


Dembavos bendruomenės pirmininkas Valentinas Gylys

image_print