Rugsėjo pradžioje prie įvažiavimo į Dembavą buvo įrengtas Dembavos kaimo riboženklis bei suoliukas. Bendruomenės pirmininkas Valentinas Gylys tikisi, kad pastatytas riboženklis sustiprins gyventojų asociacijas su gyvenamąja vieta ir skatins jungtis į bendruomenės veiklas.

“Įrengdami riboženklį siekėme parodyti, kad čia veikia aktyvi bendruomenė bei suteikti teigiamas emocijas namo grįžtantiems gyventojams. Jau dabar pastebiu, kad prie riboženklio įrengtas suoliukas yra naudojamas poilsiui, o šalia esantis riboženklis tikrai padės asocijuotis su pačia Dembava. Tikime, kad šis objektas bus nauja pradžia tiek mūsų bendruomenei, tiek visai Dembavos gyvenvietei ir suteiks impulsą didesniems pokyčiams “, – įsitikinęs Dembavos bendruomenės pirmininkas V. Gylys.

Dembavos bendruomenė ilga laiką buvo mažai pastebima, tačiau Velžio seniūnas, taip pat dembaviškis Andrius Viržaitis, pastebi, kad jau porą metų vietos bendruomenė atsigauna, ypač naujuoju pirmininku išrinkus V. Gylį – jauną, išradingą ir gebantį kaimynus suburti bendram tikslui žmogų. “Šventėse dalyvauja vis daugiau ir daugiau žmonių, pritraukiamos jaunos šeimos, kurios ir yra bendruomenės variklis bei ateitis”, – pastebi Velžio seniūnas Andrius Viržaitis.

Paskutinis Dembavos bendruomenės įgyvendintas projektas – stilizuotas riboženklis su suoliuku finansuotas pagal 2021 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių programą rodo, kad dembaviškiai didžiuojasi savo kaimu, mielai sveikina visus čia apsilankančius ir maloniai išlydi išvykstančius. Sporto srityje Dembavos bendruomenė taip pat aktyviai dalyvauja – įkurtas futbolo klubas “Dembava”, kuris šiais metais tapo Lietuvos paplūdimio futbolo turnyro laureatu.


Dembavos bendruomenės informacija

image_print