Kovo mėnesį Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinyje toliau vyko neformaliojo vaikų švietimo būrelio „Garsų ir spalvų mozika“ nuotolinė veikla. Surengti penki užsiėmimai.

Vaikai iš balionų ir miltų gamino linksmuosius monstriukus. Išmoko dainuoti Nibragalio krašte užrašytą liaudies dainą „Stovi vilkas už tvoros“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną visi buvo pakviesti į virtualų sporto renginį „Už Lietuvą!“. Kartu su Jovile Imbrasaite vaikai dalyvavo linksmoje sportą ir šokį derinančioje zumbos treniruotėje. Jovilė su grupėmis „Tumbao“ ir „Cuban Energy“ daug kartų yra tapusi tarptautinių šokių festivalių prizininke.

Kovo 16-ąją minėjome Knygnešio dieną. Vaikai žiūrėjo filmuką apie knygnešius, pristatė savo skaitomas knygas ir joms pagamino nuotaikingus skirtukus.

Artėjant laukiamiausiai pavasario šventei Velykoms vaikai susipažino su Velykų papročiais ir gamino atvirukus. Atvirukų nuotraukos sudėtos į virtualų albumą ir eksponuojamos Miežiškių kultūros centro interneto svetainėje bei Nevėžio padalinio Facebook paskyroje. Visiems atvirukus gaminusiems vaikams įteiktos dovanėlės. 

Prieš pat Velykas vaikai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais kiaušinių marginimo būdais, o patys išmoko kiaušinius marginti naudojant servetėles. Buvo daug džiaugsmo, nes toks būdas yra labai lengvas ir greitas.


Būrelio vadovė Jolanta Karaliūnienė

 

image_print