Nors vasariškas oras visus viliojo į lauką, tačiau Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio neformaliojo vaikų švietimo būrelį „Garsų ir spalvų mozaika“ lankantys vaikai nuotoliniu būdu vykdė savo veiklas.

Pagaminę puikių atvirukų, Motinos dienos rytą vaikai sveikino savo mamas, močiutes, globėjas ir ruošė staigmenas. Tepė sumuštinius, virė kavą, kepė pyragus, lankė vienišas močiutes ir joms dovanojo lauko gėlių puokšteles.

Ugniagesių dienos proga susipažinome su ugniagesių profesija, sužinojome kas yra Šv. Florijonas, kalbėjomės apie tai, kas gali sukelti gaisrus ir kaip to išvengti. Vaikai nupiešė piešinių tema „Kad nebūtų gaisrų“.

Kitame užsiėmime kalbėjomės apie šeimos svarbą žmogaus gyvenime. Vaikai aiškino, kas jiems yra šeima, o savo pasakojimus iliustravo piešiniais „Mano šeima“, „Giminės medis“.

Tarptautinės muziejų dienos proga, į pagalbą pasitelkę tėvelius ir globėjus, vykome į Miežiškių eglutės žaisliukų muziejų. Vaikams ir juos lydėjusiems suaugusiesiems apie muziejaus eksponatus pasakojo šio projekto idėjos autorė Violeta Karklytė.

Paskutiniame gegužės mėnesio užsiėmime kūrėme puodelių dekoravimo maketus. Juos panaudosime susitikę vasaros neformaliojo vaikų švietimo būrelio „Kurkime kartu“ užsiėmimuose. Tada baltus porcelianinius puodukus puošime vaikų sukurtais piešiniais.

Didžiausias darbo įvertinimas – kai ant puodelio maketo vaikas užrašo „Mano mylimas būrelis“ ir nupiešia mokytoją. Dėkoju vaikams už šypsenas ir gerus žodžius.


Būrelio vadovė Jolanta Karaliūnienė

 

image_print