Bernatonių bendruomenė 2023 m. įgyvendino Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis finansuojamą projektą „Socialinės atskirties mažinimo ir sutelktumo didinimo veiklos Bernatonių k.“.

Šiuo projektu organizuotos socialiai pažeidžiamiems Bernatonių bendruomenės nariams ir vietos gyventojams įvairios užimtumo ir laisvalaikio praleidimo veiklos Bernatonių bendruomenės namuose. Organizuoti sportiniai užsiėmimai ir treniruotės bendruomenės treniruoklių salėje, aplinkos tvarkymo talka, arbatos gėrimo ceremonija socialiai pažeidžiamiems vietos gyventojams ir senjorams, veiklų įsivertinimo ir aptarimo renginiai. Visos šiame projekte suplanuotos veiklos skatina socialiai pažeidžiamų asmenų atskirties mažinimą, senjorų įsitraukimą į bendruomenės veiklas. Didėja bendruomenės narių sutelktumas.  Senjorai turi daugiau galimybių bendrauti, nebebūti užsidarę namuose, įgyti ar atnaujinti savo turėtus įgūdžius, surasti naujų bendraminčių.

Projektui įgyvendinti lėšas paskirstė ir priežiūrą vykdė Panevėžio rajono savivaldybės administracija.

Už projektui įgyvendinti įgyvendino Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skirtus 327,00 Eur įsigyti bendruomenės reikmėms naudojamų patalpų valymui būtini įrenginiai. Kitos projekte suplanuotos veiklos finansuotos iš bendruomenės lėšų.

Džiaugiamės, kad įgyvendintas projektas prisidėjo prie bendruomenės narių (gyventojų) interesų ir poreikių įgyvendinimo.


Bernatonių bendruomenės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2023-08-29 08:22

image_print