Norime pasidalinti vasario 12-ąją praėjusio Vaivadų bendruomenės centro 20-tojo, jubiliejinio gimtadienio, akimirkomis. Visiems svarbūs namai – ne išimtis ir vaivadiečiai. Jie yra dėkingi ir laimingi nuo 2019 metų turėdami jaukius bendruomenės namus, kur visiems galima susiburti. Dar kartą tariame nuoširdų AČIŪ Panevėžio r. savivaldybės administracijai, o ypatingai Merui Povilui Žaguniui.

Į šventės vietą gausiai rinkosi vaivadiečiai. Apsilankė ir visi Vaivadų vaikų globos namų auklėtiniai su globėja Daiva Vainoriene. Vaišinomės gimtadienio tortu, kava ir arbata. Mėgavomės saksofonisto Danieliaus muzika bei tarpusavio bendravimu. Pozavome prie pavasario nuotaiką skleidžiančios fotosienelės. Sulaukėme  bendruomenės draugų sveikinimų – mus aplankė Panevėžio r. bendruomenių sąjungos pirmininkė Odeta Baltramiejūnienė. Taip pat prisiminimais ir mintimis pasidalino buvę ir esami bendruomenės įkūrėjai bei puoselėtojai.

Apžvelgiant visus praėjusius metus kyla sentimentai. Matyti tiek naujų, tiek vis tų pačių, aktyviai įsitraukiančių veidų. Per eilę metų įvykdyti skirtingi projektai, kuriant Vaivadų gerbūvį mažiems ir dideliems: įrengtos sporto ir laisvalaikio leidimo zonos, organizuojami įvairūs sezoniniai renginiai – krepšinio turnyrai, mažųjų kino vakarai, protmūšiai, pyragų dienos, edukacijos, parodos… Sąrašas begalinis. Taip pat organizuojamos išvažiuojamosios edukacinės ir sveikatinančios ekskursijos, kuriose aktyviai dalyvauja bendruomenės nariai.

Ateityje tikimės tęsti veiklas, nenustoti kurti ir laukiame aktyvaus įsitraukimo, pasiūlymų bei idėjų, kaip padaryti Vaivadus dar draugiškesnius mums visiems. Juk kartu visada smagiau ir galime nuveikti dar daugiau. Už praėjusius ir būsimus metus. Sveikinimai visai mūsų bendruomenei!


Panevėžio r. bendruomenės centro „Vaivadai” valdybos narė Eglė Vaitkevičiūtė

image_print