Jau tampa tradicija Molainių kaime susirinkti į Baltą vakarą. Šiemet prie balto stalo baltai pasidabinusių bendruomeniškių būdys vakarą skyrė dviejų Molainių kaime įsikūrusių bendruomenių 20–mečiui paminėti. Šventinį vakarą pradėjome dėkodami bendruomenių įkūrėjams Algimantui Lungui ir Janinai Zlatkienei, kurių dėka šiandien galime tokią šventę švęsti. Taip pat buvusiems ilgamečiams pirmininkams Sauliui Gaušui, Laurai Mackevičienei, Erlandui Janėnui, neatlygintinai skyrusiems savo brangų laiką bendruomenių labui, gerbūvio ir tradicijų kūrimui, sugebėjusiems užauginti bendruomenes iki brandos.

Metų žmogumi paskelbtas Aidas Racevičius, kuris pirmas suskumba padėti nelaimės ištiktiesiems – tyliai, neprašomas, savanoriškai… Atminimo dovanos už iniciatyvą, bendradarbiavimą, ištiestą pagalbos ranką ir atsidavimą bendruomenėms įteiktos iniciatyviausiems bendruomeniškiams ir nenuilstantiems pagalbininkams: Virginijai ir Egidijui Gasiūnams, Linui Striškai, Daliai Kisielienei, Dainiui Brazdžiūnui, Mantui Mackevičiui, Molainių kaimo bibliotekininkei Loretai Gečienei.

Nuoširdų ačiū tarėme visiems, atiduodantiems dalelę savęs ir savo širdies, aktyviai dalyvaujantiems ir prisidedantiems prie bendruomenių vertybių puoselėjimo, švenčių, renginių, vaikų užimtumo veiklų organizavimo, aplinkos tvarkymo ir rodantiems pavyzdį kitiems.

Susirinkusiuosius linksmino ir vakarą vedė Donatas ir komanda, programą savo dainomis ir ugnies šou papildė bendruomenės nariai, gardžiais armėniškais šašlykais vaišino armėnas Arkadijus. Šokome, dainavome iki sutemų. Renginio dalyviai su savimi išsinešė dalelę Molainių kaimo istorijos, dalelę dabarties ir dalelę ateities.

Molainių kaimo bendruomenės pirmininkė Asta Levickienė ir Gyventojų bendruomenės centro „Molainiai“ pirmininkė Ingrida Bubinienė

 

image_print