Karantinui pakeitus darbo sąlygas Miežiškių kultūros centro veiklos intensyvumas sumažėjo visai nedaug. Darbai nenutrūksta, repeticijos iš salės ir kabinetų keliasi į interneto erdves, Vaikų muzikos studijos pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Ir net organizuojami virtualūs renginiai. Štai Atvelykio šventės tradicijas kultūros centras originaliai priminė savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook.

Mūsų kraštuose Atvelykis vadinamas Vaikų Velykėlėmis, šioje šventėje įprastai daugiausiai dėmesio skiriama vaikų pramogoms ir linksmybėms. Ir šiemet nuspręsta šią dieną paminėti vaikų koncertu. Muzikos studijos pedagogių Ritos Gasaitienės, Gražinos Krikščiūnienės ir Audronės Rancovienės vadovaujami mokiniai Valentinas Gribauskas, Evita Deveikytė, Gabrielė Bikulčiūtė, Gediminas Mintautis, Akvilė Kuzminaitė, Inga Damaševičiūtė, Tautvilė Imbrasaitė namuose nufilmavo keletą pasirodymų, juos sulipdėme į filmuką, kurį dovanojome gausiai Facebook publikai. Koncerte taip pat dalyvavo svečiai Simonas Deveikis, Ugnė Šaparnytė ir Mileta Šaparnytė. Skambėjo įvairiais muzikos instrumentais atliekami kūriniai, dainos, pasakojimai, eilėraščiai.

Didelio susidomėjimo, solidaus peržiūrų skaičiaus sulaukė ne tik virtualus koncertukas, bet ir tą pačią dieną kultūros centro pasidalytas 2006 m. Miežiškiuose surengtos Vaikų Velykėlių šventės įrašas.


 Miežiškių kultūros centro informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-10 12:30

image_print