Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Užgavėnes, Miežiškių kultūros centras savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę. Socialiniuose tinkluose skelbėme nuotraukų albumus, specialiai parengtų koncertų, sveikinimų įrašus, jų žiūrovus kvietėme dalytis šventinių akimirkų fotografijomis. Sulaukėme daug patiktukų, nemenkų peržiūrų skaičių.

Kultūros centro Nevėžio padalinio darbuotojos pakvietė pabendrauti dar artimiau: visi norintieji dalyvauti renginyje „Mes – tai Tu“ galėjo prisijungę per „Zoom“ programą kartu su Jovile Imbrasaite kepti šventinius blynus.

Buvo labai smagu sveikintis su seniai matytais žmonėmis, pabendrauti. Didelę renginio dalyvių ir žiūrovų auditoriją sudarė vaikai ir jaunuoliai, lankantys NVŠ būrelį „Garsų ir spalvų mozaika“. Kai kurie dalyviai atsiliepė į kvietimą kartu kepti blynus, tuo pradžiugindami renginio organizatorius.

Susirinkusiuosius pasveikino Miežiškių kultūros centro vadovė Birutė Titienė. Nustebino ir pradžiugino šalia jos pasirodęs Užgavėnių personažas Ožys. Buvusi ilgametė Nevėžio padalinio vadovė Stasė Eigirdienė papasakojo apie Užgavėnių tradicijas. Iš saulėtosios Portugalijos muzikinį sveikinimą Lietuvai padovanojo Dovilė Imbrasaitė. Daina pasveikino ir iš Vilniaus prisijungusi grupės „Queens of Roses“ narė Monika Mėčiūtė.

Po puikių sveikinimų ragavome šventinių blynų ir žiūrėjome Nevėžio kultūros darbuotojų parengtą filmuką „Mes – tai Tu“. Tiek jį, tiek kitus Miežiškių kultūros centro ir Nevėžio bei Trakiškio padalinių šventėms parengtus virtualius sveikinimus galima peržiūrėti įstaigų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“.


Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio vadovė Jolanta Karaliūnienė

image_print