Paskutinis vasaros savaitgalis Daniūnuose  prabėgo labai energingai. Vyko tradicinė Kultūros ir sporto šventė. Pirmosios dienos pusėje nuo ryto rinkosi sporto entuziastai, kurie išmėgino savo jėgas futbolo 3×3, girų kilnojimo, taikliosios rankos, virvės traukimo ir pagrindinėse tinklinio varžybose, kurių didysis prizas – Ramygalos seniūno Valdo Chiv įsteigta „Seniūno taurė 2021“. Visas varžybas kuravo Ramygalos seniūnijos sporto metodininkas Egidijus Marozas, o fotoaparatu renginį fiksavo Ramygalos AJC savanoris Deividas Liberis.

Tinklinio varžybos pareikalavo jėgų ir komandinio darbo įgūdžių. Trečioji vieta atiteko komandai ,,Mėsgaliai“, antrosios vietos medaliai iškeliavo į Raguvą, o pirmosios vietos medaliais pasipuošė ir taurę namo parsivežė „Kirtis dešine“ komanda iš Pavermenio kaimo, Kėdainių rajono.

Nors lietus kėlė nerimą renginio organizatoriams, sportininkų jis neišgąsdino,  futbolo varžybose trečiąją vietą užėmė Daniūnų komanda, antrąją vietą – Ramygala, o pirmosios vietos taurė iškeliavo į Raguvą.

Taikliosios rankos varžybos vyko taškas į tašką. Trečiąją vietą užėmė Tomas Urbonas, surinkęs 50 taškų, Emilis Kizys surinkęs 51 tašką užėmė antrąją vietą, o Vakaris Samsonas  pirmąją vietą iškovojo su 52 taškų pergale.

Girų kilnojimo varžybose broliai Karitoniai dalinosi antrąją ir trečiąją vietas. Edgaras iškėlė 24 kg girą 13 kartų, o brolis Edvinas 21 kartą. O pirmosios vietos taurė atiteko Mindaugui Samėnui, kuris iškėlė girą net 49 kartus.

Lietuj lyjant jau visu pajėgumu, vyko ir virvės traukimo varžybos. Trečioji vieta atiteko „Viščiukų“ komandai, antroji „Alkaniukų“ , o pirmoji vieta „Karitonių“ komandai.

Nors oras nieko gero nebežadėjo ir reikėjo keisti visus renginio planus, šventė tęsėsi toliau. Vakarinė dalis prasidėjo Daniūnų suaugusiųjų šokių grupe „NeRiba“. Taip pat pristatyta dar viena sporto rungtis, kurioje dalyviai galėjo išmėginti savo jėgas golfo kopetėlių varžybose dėl prizo. Po renginio atidarymo Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė apdovanojo sportinių varžybų nugalėtojus, įteikė medalius, taures, saldžias dovanas bei Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų įsteigtus prizus. Visus dainomis pasveikino vadovės Simonos Dyraitės-Medišauskienės Daniūnų ir Uliūnų vaikų ir jaunimo dainavimo ansambliai, buvo demonstruojami alternatyvios mados drabužiai iš popieriaus ir izolono. Renginio metu netruko padėkų, sveikinimo žodžių ir linksmų sportinių žaidimų. Bendruomenės atstovai dalino šakočius kolektyvams ir dėkojo kraštiečiams už indėlį tvarkant viešąsias erdves. Šventės pabaigoje buvo apdovanoti ir golfo kopėtėlių nugalėtojai, kuriems dėl surinktų vienodų taškų teko iš naujo varžytis dėl trečios vietos. Vakarą vainikavo mergaičių „Paspirtukų šokis“, po kurio mikrofonas  buvo perduotas šventės svečiams – Truskavos kultūros centro moterų vokaliniui ansambiui „Verdenė“ ir jų vadovui Kęstučiui Valioniui.  

Dėkojame kolektyvams už nuostabius pasirodymus, žiūrovams už aktyvų dalyvavimą,  už aplodismentus ir šypsenas. O visiems visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, tariame Ačiū ir tikrai sakome iki kitų metų. Nes kartu mes galime padaryti daugiau, geriau, gražiau!


Kultūrinių renginių koordinatorė ir organizatorė Ernesta Liužinienė

image_print