Lietuvos Respublikos Prezidentūroje surengtoje „Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų apdovanojimų“ ceremonijoje nuskambėjo ir dviejų Panevėžio rajono švietimo įstaigų mokytojų vardai.

Už nuopelnus fizinio ugdymo srityje įvertinti Raguvos gimnazijos fizinio ugdymo ir sportinio turizmo būrelio vadovas Sigitas Žudys bei Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Egidijus Marozas.

Apdovanojimų renginyje dalyvavo šalies ikimokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo mokyklų pedagogai.

Ramygalos gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad tarp geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų pateko ir buvusi gimnazijos mokinė Aistė Aleknavičiūtė, šiuo metu dirbanti Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje.

Laureatus sveikino pirmoji ponia Diana Nausėdienė; švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė; Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė; Lietuvos kūno kultūros pedagogų asociacijos ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidentės Laima Trinkūnienė ir Audronė Vizbarienė.

Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų konkurso pagrindiniai kriterijai – mokytojų praktinė veikla bei indėlis į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, kūno kultūros ir sporto plėtrą 2019–2020 mokslo metais.

Pasak rinkimų organizatorių, vertinant mokytojų indėlį reikšmingos ne tik pergalės Lietuvos mokyklų žaidynėse, tačiau ir aktyvumas organizuojant renginius, inovatyvių metodų taikymas ugdant jaunąją kartą, darbas su ugdymo įstaigų bendruomenėmis bei kt.

Projektą inicijuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Beje, Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas E. Marozas spalio 5 d. Panevėžio rajone vykusios Tarptautinės mokytojų dienos proga taip pat apdovanotas savivaldybės mero Povilo Žagunio Padėka už nuoširdų pedagoginį darbą, puikius mokinių sporto pasiekimus.

 


Savivaldybės informacija

 

image_print