Gruodžio 17  dienos vakarą Raguvos miestelyje įvyko ilgai planuotas ir labai lauktas renginys, skirtas šviesiam ir lengvam Šventų Kalėdų laukimui.

              Pasitikti didžiąsias metų šventes į Raguvos kultūros centrą susirinko mažieji raguviškiai. Jų laukė vaikų ir jaunimo teatro studijos „Šypsena“ (vad. Ina Kuodienė) teatralizuotas pasimatymas su Pepe Ilgakojine ir jos draugais. Prie gražių sveikinimų  su kalėdiškomis dainomis  prisijungė vaikų ansamblis ,,Spindulėlis“ (vad. Kotryna Juškaitė) ir, žinoma, laukiamiausio svečio–Kalėdų senelio pasirodymas.

            Įvairiaspalvėmis šviesomis žaižaruojanti muzikinė šventė po valandžiukės persikėlė į miestelio aikštę, kurioje gausiai būriavosi miestelio gyventojai. Aikštėje puikavosi išpuošta žaliaskarė, kuri laukė lemtingos akimirkos – stebuklingo įžiebimo. Kalėdų senelis, „padovanojęs“ eglei šviesų ir žėrintį rūbą, o visiems miestelėnams – daug gražių ir šviesių emocijų, iškeliavo kurti stebuklų toliau, o  raguviškiai liko džiaugtis miestelio seniūno Aurimo Jurevičiaus dovanotais šventiniais saliutais. 

             Šią gražią šventę organizavo Raguvos kultūros centras drauge su naujai besikuriančia organizacija ,,Raguva kartu“.  Šis renginys įrodė, kad visiems kartu kurti šventes ir pramogas daug smagiau,  o bėdos ir rūpesčiai tampa ne tokie baisūs.

             Visiems linkime gražaus ir šviesaus Šventų Kalėdų laukimo.


Teksto autorė Raguvos kultūros centro meno vadovė  Ina Kuodienė

Fotografavo Raguvos kultūros centro meno vadovė Kotryna Juškaitė

image_print