Panevėžio rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ vidurvasarį pasitinka kviesdami Panevėžio rajono jaunimą sudalyvauti trijų etapų LYDERYSTĖS AKADEMIJOJE. „Apie šį projektą – sunku nupasakoti žodžiai – tikrai verta išbandyti ir sudalyvauti jame“ – taip apibūdina patirtis bandomajame projekte pernai dalyvavę jaunuoliai.

Lyderystės akademija – tai trijų etapų – pasiruošimo ir atrankos, praktinių mokymų ir baigiamosios iniciatyvos – projektas, kuriame kiekvienas gali rasti savo rolę. Šiandien vis dažniau jaunimo organizacijos (o dažnai ir švietimo įstaigos) kalba apie lyderystė ir vadovavimo įgūžių ugdymą, tačiau ne retai pamirštamos ir kitos komandos rolės. PRAS kviesdamas jaunuolius dalyvauti šiame renginyje pažada, kad kiekvienas dalyvis galės išbandyti save skirtingose grupės vaidmenyse – juk kiekvienas esame svarbus!

Kviečiame registruotis ir dalyvauti renginyje!

  • Pirmas etapas (kartu su registracija) vyksta iki rugpjūčio 5 d. Pirmojo etapo metu, jus pasieks informacinis paketas, kuriame detaliau supažindinsime kiekvieną Jūsų su programa ir laukiančiomis veiklomis, susiskirstysime į mažas komandas.

  • Antrasis etapas – fizinė stovykla ir mokymai, kurie vyks rugpjūčio 11 – 12 dienomis Žaliojoje girioje. Mokymų metu Jūsų lauks trys trumpos teorinės paskaitos apie komandos roles, laiko planavimą ir komandinį darbą, bei gausybė praktinių veiklų tai išbandyti. Renginio metu – miegosime miške (palapinėse). Maitinimu, programa ir atributika – pasirūpins organizatoriai.

  • Trečiasis etapas – projektinės komandų veiklos, kiekviena komanda turės galimybę išbandyti ir susiplanuoti savo iniciatyvą ir kartu su PRAS pagalba teikti paraišką Panevėžio rajono savivaldybei dėl jos finansavimo iki 300 eur.. PRAS nariai įsipareigoje padėti su paraiškos paruošimu, pateikimu ir atsiskaitymu bei pagelbės su iniciatyvos įgyvendinimo.

Kviečiame pildyti registracijos anketą, o tai padaryti gali iki rugpjūčio 5 d. REGISTRACIJA

Jei turite klausimų, susijusių su Lyderystės akademiją, drąsiai kreipkitės el. paštu [email protected]

Iki susitikimo Lyderystės akademijoje!

Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė

image_print