Vadovaujantis Panevėžio rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-75 „Dėl bendruomenės iniciatyvų, skirtų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiame, kad balsavime už bendruomenės iniciatyvas, vykusiame nuo gegužės 19 d. iki birželio 19 d., dalyvavo 6180 respondentų. Daugiausiai balsų surinkusios ir finansuojamos iniciatyvos:

  • „Nevėžio pakrantė – Raguvos gyventojų poilsiui ir laisvalaikiui“. Planuojama įrengti poilsio zoną Nevėžio pakrantėje, Raguvos mstl.
  • „Erdvės, esančios tarp Krekenavos Šv. Marijos Ėmimo į dangų Bazilikos ir parapijos namų, pritaikymas vietos bendruomenės, piligrimų ir kitų atvykstančiųjų poreikiams“. Planuojama įrengti pėsčiųjų takus.
  • Jotainių tvenkinio maudymvietės ir poilsio zonos sutvarkymas“. Planuojama sutvarkyti tvenkinio pakrantę.
  • „Drambliuko svajonė – paplūdimys“. Planuojama įrengti paplūdimį prie Lėvens upės, Paliūniškio k.
  • „Maudyklos įrengimas Tiltagaliuose“. Planuojama sutvarkyti telkinio pakrantę Tiltagaliuose.

Finansuojamas bendruomenės iniciatyvas būtina suspėti įgyvendinti iki šių metų pabaigos, – už šiuos darbus atsakingi Panevėžio rajono seniūnijų seniūnai.

Ačiū visiems, aktyviai balsavusiems ir palaikiusiems patikusias iniciatyvas. Bendruomenės, kurių iniciatyvos surinko mažiau balsų ir negavo finansavimo, kviečiamos savo idėjas brandinti ir pristatyti jas šiam konkursui kitais metais!


Savivaldybės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2021-07-30 08:24

image_print