Vadovaujantis Panevėžio rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-75 „Dėl bendruomenės iniciatyvų, skirtų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiame, kad nuo balandžio 24 d. iki gegužės 24 d. vykusiame balsavime už bendruomenės iniciatyvas, gauta 16 695 balsų.

Daugiausiai balsų surinkusios ir finansuojamos iniciatyvos:

  1. Paplūdimys Molainiuose. Alyvų g. 2A, prie Molainių II tvenkinio.
  2. Aikštelės sutvarkymas prie paminklo Šilų savanoriams. Šilų mstl. aikštė.
  3. Sportas sveikata. Vilkatupio g. 2e, Vaivadų k. Lauko treniruoklių įrengimas prie bendruomenės pastato.
  4. Paplūdimio įrengimas prie Molainiai I tvenkinio.
  5. 5. Bernatonių k. simbolio – skulptūros „Žirgeliai“ restauravimas.

Už bendruomenės iniciatyvų projektų idėjų įgyvendinimą atsakingi Panevėžio rajono seniūnijų seniūnai. Iniciatyvos turi būti įgyvendintos iki šių metų pabaigos.

Ačiū visiems, aktyviai balsavusiems ir palaikiusiems patikusias iniciatyvas. Bendruomenės, kurių iniciatyvos surinko mažiau balsų ir negavo finansavimo, kviečiamos savo idėjas brandinti ir pristatyti jas šiam konkursui kitais metais.

Su balsavimo rezultatais galite susipažinti čia

Siekiant išsiaiškinti, kaip Panevėžio rajono gyventojai vertina Savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimą, kviečiame pareikšti savo nuomonę komentaruose arba užpildyti anketą dėl Savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimo.

Užpildytą anketą prašome atsiųsti el.paštu: [email protected] 


 

Savivaldybės administracijos Investicijų ir užsienio ryšių skyrius

image_print